Altcoin Haberleri

Dogecoin Durdurulamıyor! Sıradaki Hedef Ne?

Yeni bir dönüm noktasından bahsetmek mümkün ve geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da uzunca bir süre Dogecoin’i konuşmaya devam edeceğiz. Şaka parası şaşırtmaya devam ediyor ve bizler bu yazıyı yazarken 0.68 Dolar ile karşımıza çıkıyor. İnternet kullanıcılarının desteği muazzam ve Doge’u 1 Dolar yapmak için büyük bir uğraş verildiğini de atlamamak gerekiyor.

Nisan ortasından bu yana en yüksek sıçrayış olabilir ve %30’luk bir artıştan söz etmek mümkün. Peki ama bu artış nereye kadar devam edecek? Yıllar önce bir şaka parası olarak yaratılan ve uzunca bir süre gündeme bile gelmeyen Dogecoin, an itibarıyla Reddit kullanıcılarının da göz bebeği.

Madeni para denilince artık birçok yatırımcının aklına Dogecoin geliyor. Yükseliş ile birlikte Elon Musk desteği de bu paranın bir adım daha öne taşınmasına neden oldu ve büyük katkı sağladığını da belirtmek isteriz.

Dogecoin Neden Artıyor?

Dogecoin

Kripto para birimlerinde yaşanan artışların altında çok sayıda neden olabilir. Dogecoin için de aynı şeyleri söylemek mümkün. Dogecoin’in popülaritesindeki artış ise en önemli etkenlerden bir tanesi diyebiliriz ve uzmanlar da bu konuda bizimle hem fikir görünüyorlar.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Elon Musk Yine Tek Bir Tweet ile Dogecoin'in Fiyatını Uçurdu

Gamestop hisse senetlerinin kısa planının engellenmesi sonrası da büyük bir yükseliş yaşandı ve bu engellemenin Dogecoin’e yaradığı ifade edildi.

Son olarak Reddit kullanıcıları ve desteği de yine bu dijital varlığı bir adım daha öne taşıyor.

Dogecoin’in arkasındaki en büyük güç ise hepinizin yakından tanıdığı ve tahmin ettiği bir isim olan Elon Musk’tır. Tivitlerine hız kesmeden devam ediyor ve bunun yanı sıra oğlu için kurduğu imparatorluğu Dogecoin ile beslemeye devam ediyor. Yakın zamanda bu konu hakkında da bir tivit atmış ve oğlu için bir miktar Dogecoin yatırımı yaptığını ifade etmişti. İşte tüm bu detaylar bir dijital varlığı etkisi altına almak ve onu yükselişe geçirmek adına yeterli. Dogecoin de bu tür gelişmelere en iyi şekilde karşılık veriyor ve önlenemez yükselişini hali hazırda sürdürmeye devam ediyor.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu