Altcoin Haberleri

Dogecoin, Elon Musk’ın Tweet’inden Sonra %20 Yükseldi

Sevimli bir dogecoin görseli ile kelimenin tam anlamıyla tiviti atan Elon Musk, bir kez daha gündem yaratmayı başardı. Artık onun gerçek bir manipülatör olduğunu net bir şekilde söyleyebiliyoruz. Dogecoin’deki %20’lik yükselişin sebebi de tam olarak bu tivit oldu. Bunu zaman zaman yapıyor ve öyle zannediyoruz ki yapmaya da devam edecek.

Bitcoin ile ilgili attığı tivitten sonra Doge ile ilgili söylemlerini ve paylaşımlarını da arttırdı. Bu yazıdan yaklaşık 5 saat karda önce atılan tivit, Doge yükselişini mümkün hale getirdi. Yatırımcılar bu durumdan hali hazırda memnun görünüyorlar ve Musk desteği hız kesmeden devam ediyor.

Dogecoin (DOGE) Nedir? Nasıl Alınır?
Dogecoin, Elon Musk'ın Tweet'inden Sonra %20 Yükseldi - Koinbox.net

Elon Musk, dünyanın en zengin isimlerinden biri ve sizler de çok iyi biliyorsunuz ki Tesla yaratıcısı. Bu arada yalnızca Doge zengini değil, aynı zamanda btc yatırımlarına da hız kesmeden devam ediyor ve manipülasyonları ile de adından sık sık söz ettirmeyi başarıyor.

Oğlu için Doge Satın Aldı

Elon Musk, kısa bir süre önce bunun duyurusunu da yapmıştı ve yine Doge yükselişine sebebiyet verdi. Oğlu için yatırım amaçlı Doge satın aldığını ifade eden Elon Musk, dijital varlık piyasası ile en çok ilgilenen zenginlerden biri. Bu arada yatırımcıların büyük bir kısmı da yine uyarmaya devam ediyor ve Elon Musk kadar paranız yoksa bu işlere girmeyin şeklinde konuşuyorlar.

Elon Musk, Bitcoin
Dogecoin, Elon Musk'ın Tweet'inden Sonra %20 Yükseldi - Koinbox.net

Bu cümle sosyal medyada da yankı uyandırdı ve an itibarıyla Türk Twitter hesaplarına bakarsanız benzer uyarıların var olduğunu sizler de kendi gözleriniz ile görüyor olacaksınız. Pazar her geçen gün biraz daha kızışıyor ve uzaktan izlemesi gerçekten keyifli. Tabi doğru yatırımlar ve analizler yapıldığı takdirde bu keyif katlanacak ve rakamsal olarak da sizleri tatmin eder hale gelecektir.

Dogecoin an itibarıyla yükselişini sürdürüyor ve Elon Musk desteği devam ettiği sürece bu yükselişin hız kesmeden devam edeceğini düşünüyoruz. Resmi Twitter hesabına göz atarsanız eğer bu sevimli ve dikkat çekici tiviti sizler de görebilirsiniz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu