Altcoin Haberleri

Dogecoin En Büyük 10. Varlık Olabilir mi?

Son 24 saatlik süre zarfında %78’in üzerinde bir yükselişe imza atan özel bir varlık ile tanışmaya ne dersiniz? Bunu başarabilen az sayıdaki varlıklardan biri ve geçmişine bakıldığında daha ilginç bir detay karşımıza çıkıyor. Dogecoin yaratıcısı, onu sektördeki diğer varlıklar ile dalga geçecek bir şaka para birimi olarak piyasaya sürdü. Bugün geldiği noktayı eminiz ki yaratıcısı bile tahmin edemezdi. Aslında kimse tahmin etmiyor ve hatta bu para birimi ile ilgilenmiyordu.

24 saat içerisinde sergilediği yükseliş ile birlikte hem piyasanın hem de sosyal medyanın en çok konuşulan varlığına dönüştü ve bunu da fazlasıyla hak ettiğini belirtmek isteriz. Yeni dönemde eminiz ki daha fazla yatırımcı tarafından mercek altına alınacaktır.

Dogecoin ismini yakın zamanda Elon Musk tiviti ile birlikte daha sık duymaya başladık. Halkın para birimi tiviti ve açıklaması ile birlikte Dogecoin’in ivme kazanmasına yardımcı oldu ve hali hazırda bu yükseliş hız kesmeden devam ediyor. bu tür varlıkları yakından takip etmekte fayda var çünkü sürpriz yapması en muhtemel varlıklardan bir tanesidir. Peki ama en büyük varlıklar listesine girebilir mi?

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Petro artık herkes tarafından satın alınabilir

Dogecoin için Bu Mümkün

Elon musk desteği devam ettiği sürece dogecoin bunu başarabilecek güce sahip görünüyor. En büyük 10 para birimi arasında kendine yer bulmayı hak eden varlık, üst sıraları da zorlayabilir. Bir şaka para biriminin bu noktaya gelmesi, dijital varlık piyasasının ne denli sürpriz dolu bir piyasa olduğunu da gözler önüne seriyor.

Madeni paraların potansiyel bakımından en güçlü olanı diyebiliriz ve an itibarıyla analistler de bu konuda bizimle hem fikir görünüyorlar. Hatta yakın zamanda yaptığımız bir haberde madeni paraların kısa vadede çok daha büyük kazançlar sunduğunu da yazmıştık.

Dogecoin bu konuda kayda değer isimlerden biri olmayı başarıyor. Sizler de detaylı bir inceleme yaparsanız eğer nasıl bir yükselişe imza attığını daha net bir şekilde fark ediyor olacaksınız. Dogecoin ile tanışmadıysanız eğer yakın takibe almanızı tavsiye ediyoruz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu