Analizler

Dogecoin Fiyat Analizi 1 Haziran 2021

Pazartesi günü 0,30 dolar civarında yeni talep alanı ortaya çıktığı için Dogecoin (DOGE) fiyatı biraz da olsa canlanıyor gibi görünüyor. Bu talep, DOGE / USDT çiftinin 0,32 doların üzerine çıkmasına neden oldu. Böylece Dogecoin (DOGE) Pazartesi gününde %7,88 değer kazandı.

Elon Musk, kripto para topluluğuyla geçen haftaki Twitter fırtınasından sonra son zamanlarda biraz sessiz kaldı. Herhangi bir temel tetikleyicinin yokluğunda, tüccarlar gelecekteki Dogecoin (DOGE) fiyat hareketini tespit etmek için teknik resme bakabilirler.

Dogecoin Fiyat Analizi

Dogecoin Fiyat Analizi 1 Haziran 2021 –

Dogecoin toparlanması günlük grafikte devam eden düşen takozun kırılmasına bağlıdır.

Başarılı bir kırılmada Dogecoin (DOGE) fiyatı 0.39 doları taban olarak ve 0.43 dolarlık direnç bölgesini de tavan olarak hedefliyor. 0.43 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde dikkat edilmesi gereken seviyeler 0,45 dolar 0,49 dolar (%50 Fibonacci düzeltme seviyesi) ve 0,54 dolar (%38,2 Fibonacci düzeltme seviyesi) yer alıyor.

Öte yandan, direnç bölgesinde bir reddedilme olursa Dogecoin (DOGE) fiyatı 0.30 dolarlık desteğini test ettikten sonra 0.24/0.25 dolar ve hatta 0.21 dolara doğru gerileyebilir. 0.30 dolarlık seviye şu anda Dogecoin (DOGE) fiyatının bu olası düşüş formasyonundan kurtulmak için engelleyici bir bariyer olarak düşünülebilir, bu durumda 0.30 dolarlık alan dipten satın alma bölgesi olacaktır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Dogecoin Ne Kadar? Dogecoin Kaç TL Kaç Dolar? Dogecoin Yükselecek mi?

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu