Anasayfa Analiz Dogecoin Fiyat Analizi: DOGE Fiyatı 0.08 Doları Aşar mı?

Dogecoin Fiyat Analizi: DOGE Fiyatı 0.08 Doları Aşar mı?

Analiz

Altı hafta boyunca Dogecoin (DOGE), en düşük seviyeden en yüksek seviyeye çıkarken %40 büyüme kaydetti. Peki sıradaki durak neresi olabilir?

Dogecoin Fiyat Analizi: DOGE Fiyatı 0.08 Doları Aşar mı?

Dogecoin (DOGE) fiyatı son altı haftada bir toparlanma rallisi sürüyor ve 0,53$'lık düşük bir seviyeden 0,0745$'lık mevcut fiyata yükselerek %40 büyüme kaydetti. Yükselen fiyat, Dow'un yeni yüksekler ve alçaklar ile yükseliş teorisini takip ediyor, ancak salınan yükseklerdeki ret mumları, genel arz baskısının sağlam olduğunu yansıtıyor. Bu rallinin ortasında, günlük grafik ters bayrak modeli olarak adlandırılan bir düşüş devam modelinin oluşumunu ve uzun süreli düşüş olasılığını gösterdi.

Günlük Grafikte Dogecoin (DOGE)

  • Tersine çevrilmiş pandantif modeli, Dogecoin (DOGE) fiyatının yakın gelecekte keskin bir düzeltmeye tanık olabileceğini gösteriyor.
  • %50 FIB seviyesiyle uyumlu 0,785$ yatay seviyesi, güçlü bir direnç bariyeri oluşturuyor.
  • Dogecoin'deki (DOGE) 24 saatlik işlem hacmi, %24'lük bir kazanç anlamına gelen 739,5 milyon dolardır.

Dogecoin Fiyat Analizi: DOGE Fiyatı 0.08 Doları Aşar mı?

Yükselen Dogecoin (DOGE) fiyatı, bir bayrak formasyonunun direnç trend çizgisinden sürekli bir dirençle karşı karşıya. Bir aydan fazla bir süredir kripto para fiyatı, bu dinamik dirençten birkaç geri dönüş gösterdi ve bu da alıcıların yükseliş ivmesini sürdürmekte başarısız olduğunu gösteriyor.

Bugün erken saatlerde, Dogecoin (DOGE) fiyatı yaklaşık %8'i gösterdi ve genel eğilim çizgisini dürtmeye çalıştı. Bununla birlikte, gün içi kazanç şimdi yarıya inmiştir ve günlük muma eklenen ret, başka bir tersine dönüş olasılığına işaret etmektedir.

Potansiyel geri çekilme, popüler memecoin'i %4-5 oranında düşürebilir ve daha düşük trend çizgisine ulaşabilir.

Modelin destek trend çizgisinden olası bir kırılma, satış baskısını ortadan kaldıracak ve düşüş trendini 0,0635$'a, ardından 0,058$ ve 0,053$'a kadar uzatabilir.

Dogecoin (DOGE) fiyatındaki hakim düşüş trendinin sağlam olduğu göz önüne alındığında, mevcut toparlanma rallisi şu ana kadar %32,6 Fibonacci geri çekilme seviyesini geri aldı. Sürekli satın alma ile kripto para fiyatı, 0,785 dolardan %50 FIB işaretine ulaşabilir. Bu birleşik direnç, alıcılara karşı güçlü bir engel görevi görebilir ve satıcıların önceki düşüş trendini sürdürmesine yardımcı olabilir.

  • Fibonacci Düzeltme Seviyesi: Mevcut trend döngüsü için %50 FIB seviyesine geri çekilme hala sağlıklı kabul ediliyor. Ancak, Dogecoin (DOGE) fiyatı bu engeli aşarsa, düşüş momentumunun zayıf olduğunu gösterir.
  • Göreceli Güç Endeksi (RSI): %60'ın üzerindeki günlük RSI eğimi, mevcut toparlanma rallisini uzatmak için yeterli satın alma ivmesidir.

Kaynak: CoinGape

Dogecoin Fiyat Analizi: DOGE Fiyatı 0.08 Doları Aşar mı? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik