Analizler

Dogecoin Fiyat Tahmini 2 Haziran 2021

Dogecoin fiyatı diğer kripto para birimlerinden ayrıldı. Dogecoin, dünden bu yana görülen en düşük seviyenin %25 üzerinde olan mevcut 0,3910 dolara sıçradı. Son 24 saatte Dogecoin fiyatı %10 arttı. Dogecoin’in piyasa değeri de 48 milyar doların üzerine çıktı ve böylece DOGE piyasa değeri ile dünyanın 6. en büyük kripto para birimi oldu. Bitcoin, Ethereum ve Cardano gibi diğer kripto para birimleri son 24 saat içinde neredeyse hiç hareket etmedi.

Tüm kripto para birimleri gibi Dogecoin de son birkaç gün içinde keskin bir düşüş yaşadı. Mayıs ayındaki en düşük seviyesinde olan Dogecoin rekor seviyedeki en yüksek seviyesinden %70’ten fazla düştü. Bugün ise Dogecoin 19 Mayıs’taki en düşük seviyenin yaklaşık %70 üzerinde. Bu fiyat hareketi, çoğunlukla Dogecoin’in Coinbase de listeleneceğinden dolayı kaynaklanıyor. Ayrıca sosyal medyada şaka odaklı hisselerin gerçek hisse senetlerinden daha iyi performans gösterdiğine dair konuşmalar var.

Örneğin, AMC hisse senedi fiyatı Salı günü %22,6 ve satış sonrası pazarda %17,6 arttı. Benzer şekilde, GameStop ve Blackberry gibi diğer hisseler %10’dan fazla arttı. Dogecoin dünyanın en büyük şaka odaklı kripto parası olarak görüldüğü için bu dikkate değerdir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fiyat Analizi 21 Haziran 2020

Dogecoin Fiyat Tahmini

Dogecoin Fiyat Tahmini 2 Haziran 2021 –

Dört saatlik grafiğe bakarsak, DOGE fiyatının bugün erken saatlerde 0,3800 dolardan kilit direnç seviyesini geçtiğini görüyoruz. Bu, 25 Mayıs’tan bu yana görüşen en yüksek seviye olduğu için önemli bir kırılımdır. 25 günlük ve 50 günlük üstel hareketli ortalamalar (EMA) yükseliş yönlüsü dönüş yapmaya hazırlanıyor. Dogecoin fiyatı ayrıca %61.8 Fibonacci düzeltme seviyesinin üzerine çıktı.

Bu nedenle, boğalar bir sonraki direnç olarak %50 Fibonacci geri çekilme seviyesinde bulunan 0.4578 doları hedefliyor, bu Dogecoin’in daha da yükselmesine neden olabilir. Aynı zamanda 0.4578 dolar mevcut seviyenin yaklaşık %16 üzerindedir. Ancak, 0,3400 doların altına bir düşüş bu tahmini geçersiz kılacaktır.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu