Analizler

Dogecoin Fiyat Tahmini: 7 Haziran 2021

Dogecoin fiyatı, kripto para biriminde oynaklık azaldığı için şu anda dar bir aralıkta işlem görüyor. DOGE, son birkaç gündür olduğu yerde 0,3747 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, piyasa değeri 48 milyar doların üzerindeyken, geçen haftaki en yüksek seviyenin %15 altında. Dogecoin şu anda piyasa değeri sıralaması ile Cardano ve Ripple arasında yer alan, dünyanın altıncı en büyük kripto para birimidir.

Ne oldu? Coinbase, Coinbase Pro platformuna Dogecoin’i ekleyeceğini açıkladıktan sonra DOGE fiyatı geçen hafta keskin bir şekilde yükseldi. Coinbase Pro, Amerikan kurumsal yatırımcılar tarafından kullanılan en büyük platformlardan biri olduğundan dolayı bu Dogecoin için çok önemli bir haberdi.

Bu nedenle, tüccarların Dogecoin’e duyduğu talep arttı. Hatta Dogecoin, şaka odaklı hisse senedi sektöründeki faaliyetler çok oynak kaldığı için de sıçradı. Örneğin, AMC hissesi %100’den fazla yükseldikten sonra, şirket hisse satma planını açıkladıktan sonra düştü. Bu hafta, Dogecoin de bu tarz şaka odaklı stoklarının performansından etkilenecektir. Belki de izlenecek en iyi benzer bir hisse senedi bu hafta kazanç raporunu yayınlayacak GameStop olacaktır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  1 Tron Kaç TL ?

Dogecoin Fiyat Tahmini

Dogecoin Fiyat Tahmini: 7 Haziran 2021 –

Dört saatlik grafiğe dönersek, Dogecoin fiyatının son birkaç günde zar zor hareket ettiğini görüyoruz. Dogecoin, 25 günlük hareketli ortalama (MA) ile aynı seviyede işlem görüyor. Önemli oynaklık göstergeleri olan Göreceli Oynaklık Endeksi (RVI) ve Ortalama Gerçek Aralık (ATR) da aşağı yöne döndü.

Ayrıca, Dogecoin şu anda bir üçgen modeli oluşturuyor gibi görünüyor. Tüm bunlar, Dogecoin fiyatının fırtına başlamadan önce sakin kaldığının işaretleridir, bu da yakında yüksek bir oynaklık gelebileceği anlamına gelir. Bu noktada, izlenmesi gereken kilit destek ve direnç seviyeleri sırasıyla 0,3320 dolar ve 0,4200 dolardır.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu