Anasayfa Analiz Dogecoin Fiyat Tahmini: DOGE Fiyatı Ekim Sonunda Ne Olur?

Dogecoin Fiyat Tahmini: DOGE Fiyatı Ekim Sonunda Ne Olur?

Analiz

En popüler meme coin olan Dogecoin, 1 dolar eşiğine ulaşmak için çok çabalıyor. Peki Ekim ayının sonunda DOGE fiyatı ne olur? İşte şaşırtan tahminler...

Dogecoin Fiyat Tahmini: DOGE Fiyatı Ekim Sonunda Ne Olur?

Shiba Inu'nun (SHIB) 0,01 dolar seviyesine ulaşma çabasına benzer şekilde Dogecoin (DOGE) de 1 dolar eşiğine ulaşmaya çalışıyor. Ancak bu hırslar sıklıkla engellerle karşılaşıyor. Ancak görünen o ki OG meme coin daha yükseliş evresine giriyor. 

Dogecoin'in (DOGE) mevcut performansı, seçilen ölçümlerde Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) ve Ethereum'dan (ETH) daha iyi performans göstererek olumlu yönler gösteriyor. IntoTheBlock'tan elde edilen veriler, Dogecoin (DOGE) için günlük aktif adreslerde %10,32'lik kayda değer bir artış olduğunu ortaya koyuyor.

Ancak bu momentum tek başına Dogecoin'in (DOGE) 1 dolara ulaşmasını sağlayabilir mi? Pek değil. Makine öğrenimi algoritmalarına göre meme coin yükseliş eğiliminden sapması ve Ekim ayı yaklaşırken büyük bir düşüş yaşaması bekleniyor.

Dogecoin'in 1 Dolar Hayali Suya mı Düştü?

Changelly'nin fiyat tahminine göre Dogecoin'in (DOGE) Ekim ayı sonuna kadar ağırlıklı olarak düşüş eğilimi göstermesi bekleniyor. Şu anda Dogecoin (DOGE), günlük %1,6 düşüşle 0,058266 dolardan işlem görüyor. Ek olarak, geçtiğimiz ay meme coin %6,5'lik kayda değer bir düşüşe tanık olduğunu da belirtmekte fayda var.

Dogecoin'in (DOGE) 30 Ekim'de 0,054196$ gibi daha düşük bir seviyeye ulaşması bekleniyor; bu, mevcut fiyatından %7,53'lük bir düşüşü yansıtıyor. Ayrıca, 31 Ekim'de Dogecoin'in (DOGE) %9,32 düşüşle 0,053143 dolara düşmesi bekleniyor. Varlığın 0,05 dolar aralığında kalacağı ve 0,06 dolara ulaşamayacağı öngörülüyor.

Dogecoin Fiyat Tahmini: DOGE Fiyatı Ekim Sonunda Ne Olur?

Bununla birlikte, kripto analisti Ali Martinez, son fiyat tahminiyle Dogecoin (DOGE) topluluğu için bir doz iyimserlik sağladı; bu, meme coin'in fiyat tablosunda olumlu sinyaller olduğunu gösteriyor.

Martinez, Dogecoin'in (DOGE) şu anda "çok yıllı alçalan üçgen formasyonunun" zirvesine yaklaştığını belirtti. Sonuç olarak, eğer meme coin haftalık olarak 0,0835 dolar eşiğinin üzerinde bir kapanış elde etmeyi başarırsa, kripto uzmanının da vurguladığı gibi potansiyel olarak "yeni bir Dogecoin (DOGE) boğa koşusunun başlangıcını başlatabilir, muhtemelen 1 dolara ulaşabilir".

Buna ek olarak Martinez, topluluğa 0,0482 dolarlık destek seviyesini yakından izlemesini tavsiye ediyor, çünkü bu noktanın altına düşmek yeni bir yılın en düşük seviyesine kapı açabilir.

Dogecoin Fiyat Tahmini: DOGE Fiyatı Ekim Sonunda Ne Olur? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik