Altcoin Haberleri

Dogecoin Fiyatının Artma Nedeni

Kripto para birimlerine yönelik artan talep, Bitcoin dışında Dogecoin (DOGE) gibi birçok popüler altcoinin de yükselişine neden oldu. Dogecoin, birçok diğer kripto para birimi gibi Dogecoin’in internet algoritmasına dayanan eşler arası bir Litecoin’in ağında da çalışır. DOGE Shiba Inu-Temalı bir dijital paradır.

Dogecoin Fiyatındaki Son Ralli

Dogecoin, son zamanlarda fiyat merdivenini sürekli olarak tırmandı. Doge fiyatı geçen hafta tüm zamanların zirvesine ulaştı ve Bitcoin’den daha iyi performans sergiledi. Fiyat açısından Dogecoin son 24 saatte en düşük olarak 0,0625 dolardan işlem gördü. Dogecoin geçen hafta bir günde %20 artış yaparak 0,078 dolara kadar yükseldi. Dogecoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi 0.0875 dolarda bulunuyor ve daha dün boğalar 0.080 dolarlık ana direnç seviyesini test etti.

Dogecoin (DOGE)
Dogecoin Fiyatının Artma Nedeni 2

Dogecoin Ralliye Devam Etmeden Durur mu?

Dogecoin’in fiyatı Ocak 2021 fiyatlarına kıyasla yaklaşık %1,379 değer kazandı. Bununla birlikte, Dogecoin’in Hindistan, Nijerya gibi birçok ülkede dijital para birimleriyle ilgili değişen kanunlar, kurallar ve düzenlemeler nedeniyle yükseliş hareketinde bir miktar duraklama ile karşılaşabilir. Ancak bunun genel olarak tüm büyük kripto para birimleri için geçerli bir senaryo olacağı söylenebilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  XTZ, XLM ve DOGE Düşüşü Geri Almaya Hazırlanıyor

Fiyat Bu Hafta 0,081 doları Geçecek mi?

Sektör uzmanları ve analistlere göre DOGE fiyatı bu haftadan başlayarak bu ayın sonunda minimum 0,059 dolardan yaklaşık 0,085 dolara yükselebilir.

Elon Musk, Gene Simmons gibi yüksek profilli kişiler ve ünlüler tarafından yapılan son Dogecoin etkileşimleri Litecoin, Bitcoin gibi kripto varlıkların büyümesini, güvenini ve popülaritesini etkiliyor. Elon Musk ise Dogecoin’i ayrı olarak seviyor. Ayrıca şu anda Dogecoin satıcıları piyasadaki alıcıların talep, fiyat gibi kontrollerine göre çok zayıf kalıyor. Bu yüzden ilerleyen günlerde yeni bir DOGE rallisi görebiliriz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu