Anasayfa Analiz Dogecoin Gücünü Koruyor: Her An Bu Seviyeyi Görebiliriz!

Dogecoin Gücünü Koruyor: Her An Bu Seviyeyi Görebiliriz!

Analiz

Kilit bir destek seviyesinin üzerinde gücünü koruyan Dogecoin (DOGE) fiyatı için sırada ne var? Ayrıntılar burada...

Dogecoin Gücünü Koruyor: Her An Bu Seviyeyi Görebiliriz!

Dogecoin (DOGE) fiyatı 0,080 dolar seviyesinin yakınlarında destek buldu. Şu anda yükselen Dogecoin (DOGE) fiyatı 0,10 dolarlık direnç seviyesine kadar ulaşabilir.

  • Dogecoin (DOGE) fiyatı 0,080 dolarlık destek seviyesinin üzerinde gücünü koruyor.
  • Söz konusu fiyat 0,085 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor.
  • DOGE/USD işlem çiftinin dört saatlik grafiğinde 0,0840 dolar seviyesinin yakınlarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) kazançlarını genişletirse işlem çifti 0,10 dolarlık direnç seviyesine doğru yükselebilir.

Büyük bir rallinin ardından Dogecoin (DOGE) fiyatı 0,090 dolar seviyesinin altında aşağı yönlü bir düzeltme başlattı. Dogecoin (DOGE) fiyatı boğaların güçlü bir şekilde saf tuttuğu 0,080 dolarlık destek seviyesini test etti. 0,0803 dolar seviyesinin yakınlarında bir dip oluştu ve fiyat yeni bir artış başlattı. 

Son dönemde Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) fiyatlarında güçlü yükseliş hareketleri oldu.  Her ikisi de Dogecoin (DOGE) fiyatını 0,082 dolar seviyesinden daha yukarı çekti. 

Dogecoin (DOGE) fiyatı şu anda 0,085 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor. DOGE/USD işlem çiftinin dört saatlik grafiğinde 0,0840 dolar seviyesinin yakınlarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.

Dogecoin Gücünü Koruyor: Her An Bu Seviyeyi Görebiliriz!

Yukarı yönde fiyat 0,0928 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle karşılaşıyor. 0,0928 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde bir kapanış, fiyatı 0,098 dolarlık direnç seviyesine gönderebilir. 

Bir sonraki büyük direnç 0,100 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. Daha fazla kazanç, fiyatı 0,1125 dolar seviyesine gönderebilir.

Dogecoin (DOGE) için Olumsuz Senaryo Nedir?

Dogecoin (DOGE) 0,0928 dolar seviyesinin üzerine çıkamazsa yeni bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 0,086 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor.

Bir sonraki büyük destek 0,084 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. 0,084 dolarlık destek seviyesinin altında aşağı yönlü bir kırılma olursa fiyat daha da düşebilir. Bu durumda fiyat 0,080 dolar seviyesine kadar düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Dogecoin Gücünü Koruyor: Her An Bu Seviyeyi Görebiliriz! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik