Altcoin Haberleri

Dogecoin Uzay’daki İlk Kripto Para Olmaya Hazırlanıyor

SpaceX yaratıcısı Elon Musk, kripto para gündemine damga vurmaya devam ediyor. Dogecoin ile birlikte çok daha yakından tanıdığımız bu isim, kısa bir süre önce witter hesabından yaptığı açıklama ile birlikte gelecek yıl içerisinde Doge-1 isimli uyduyu uzaya göndereceğini ifade etti. Uzaydaki ilk kripto para dogecoin olacak ve bu gelişme Doge’un fiyatına kesinlikle olumlu yansıyacaktır.

Elon Musk’ın Dogecoin ile neden bu kadar yakından ilgilendiğini hepimiz merak ediyoruz ve inanıyoruz ki kısa bir süre sonra gerçekleri de yine hep birlikte öğreneceğiz. Dogecoin için geleceğin ve halkın para birimi açıklamalarını yapan Elon Musk, öyle zannediyoruz ki bu hayalini ve ifadelerini doğrulayacak.

Uzay’a çıkacak ilk para biriminin Dogecoin olması gerçekten heyecan verici ve yatırımcılar da bu konuda olumlu düşüncelere sahip durumda.

Maye Musk: Anneler Günü Hediyeni Öğrenebilir miyim?

Maye Musk

Amerika Birleşik Devletleri’nde bir tv programına konuk olan Elon Musk, annesinin yayına katılıp ‘’Umarım anneler günü hediyen Dogecoin değildir’’ sorusuna esprili bir dille ‘’Doğru tahmin ettin’’ şeklinde yanıt verdi. Bu şakanın ve ardından yapılan Twitter açıklamasından hemen sonra Dogecoin bir kez daha yükselişe geçti. Doge’u ayakta tutan en önemli şey Elon Musk’ın desteğidir. Tabi ki yatırımcıları ve reddit gruplarını da unutmamak gerekiyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  RippleNet İşlemlerinin %20'sinde XRP Kullanılıyor

Buradaki en önemli konu ve detay ise Dogecoin’in uzay’a çıkacak ve bunu deneyecek ilk para birimi olacak olmasıdır. Eğer hayatlarınızda Elon Musk gibi bir adam varsa bu hayal değil, tamamen gerçektir. Musk, hayallerinizi ve kendi hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor ve Dogecoin desteğini de inanılmaz bir şekilde sürdürüyor.

Bu tivit ile birlikte binlerce yatırımcı yeniden Dogecoin’e yöneldi ve hali hazır da piyasa değeri en hızlı yükselen para birimlerinden bir tanesi oldu diyebiliriz. Henüz onunla tanışmadıysanız sizler de mercek altına alabilir ve incelemelerinizi hemen şimdi yapabilirsiniz. Uzay’a çıkmadan yakalamak, inanıyoruz ki çok daha kolay ve çok daha karlı bir hamle olacaktır.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu