Anasayfa Analiz Dogecoin vs XRP: Hangi Kripto Para Yatırım İçin Daha Uygun?

Dogecoin vs XRP: Hangi Kripto Para Yatırım İçin Daha Uygun?

Analiz

Dogecoin (DOGE) ve XRP, eski usul bir rekabettir. İşte hangi kripto para biriminin yatırım için en iyi olduğu:

Dogecoin vs XRP: Hangi Kripto Para Yatırım İçin Daha Uygun?

Hem Dogecoin (DOGE) hem de XRP kripto para birimleri birbirinden çok farklı. Kripto piyasası yavaş yavaş bir yükseliş trendine doğru ilerlerken, Ocak 2023'te hangi kripto para biriminin daha iyi bir yatırım olduğunu bilmek çok önemli hale geliyor.

Şu anda 20.000'den fazla kripto para var. Her gün 20-40 yeni para birimi listeleniyor. Ancak her kripto para birimi parlak ve yeşil bir gelecek vaat etmiyor. Bu yazıda, Dogecoin (DOGE) ve XRP arasında hangi kripto para biriminin en iyi olduğunu tartışacağız, özellikle de her iki kripto para da önemli fiyat artışı potansiyeli göstermişse.

XRP, popüler olarak bankacıların kripto para birimi olarak bilinir. Oysa Dogecoin (DOGE) biraz tersidir. Bir meme trendiyle başlayan ve yeni zirvelere ulaşan Dogecoin (DOGE), günlük perakende işlemler için geçerli bir ödeme aracı olması amaçlanıyor.

XRP: Boğa Koşusuna Doğru

XRP'nin devrim niteliğindeki teknolojisi, onu işletmeler için lider bir kripto çözümleri sağlayıcısı haline getirdi. Kripto para şu anda 24 saatlik 1.664.844.090 $ işlem hacmiyle 0.4 $ civarında seyrediyor. Son 7 gün içinde, XRP'nin fiyatı %9,27'ye yükseldi.

XRP'de Son Boğa Güncellemeleri:

  • XRP'nin yükseliş eğilimi, son 30 günde %50'lik bir fiyat artışı getirdi
  • Devam eden Ripple - SEC davasında James K. Filan tarafından yapılan en son güncellemelere göre, tüm önergeler artık tam olarak özetlendi ve hakimin kararı bekleniyor.

XRP'de Son Boğa Güncellemeleri:

XRP, portföylerini çeşitlendirmek için yukarıdan aşağıya bir yatırım yaklaşımına dayalı olarak dijital para birimleri satın alanlar için mükemmel bir yatırım seçeneğidir. Şu anda 0,5 doların altında işlem gördüğü için, daha yüksek getiri ile uygun fiyatlı bir giriş ve yatırım fırsatı elde edilebilir.

Dogecoin (DOGE): Artık Bir “Şaka” Değil

Dogecoin'in (DOGE) yeşile dönmesi için bir tweet yeterlidir. Meme para biriminin öncüsü 2013'ten beri var ancak kripto savunucusu Elon Musk tarafından seçildiğinde 2021'in başlarında popüler oldu.

Dogecoin (DOGE) Yükseliş Güncellemeleri:

  • Twitter'da Dogecoin (DOGE) için bir "cashtag" kullanıma sunuldu ve tokenin mevcut piyasa değerini olumlu yönde etkiledi.
  • Ağ güncellemeleri ve Dogecoin'i (DOGE) Robinhood'a dahil etme planları, haftanın yükselişini destekledi.

Dogecoin (DOGE) Yükseliş Güncellemeleri:

Son zamanlarda Dogecoin'in (DOGE) fiyat artışına bakıldığında, bu meme kripto para biriminin birçok yeni yatırımcının dikkatini çekmesi bekleniyor, bu da uzun vadeli fiyat takdiri için iyi.

Kaynak: CoinGape

Dogecoin vs XRP: Hangi Kripto Para Yatırım İçin Daha Uygun? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
Yorumlar(0)
Koinbox Lounge
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
MyDexPay Coin (XMD) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik