Analizler

Dogecoin, XRP, UNI Fiyat Analizi: 1 Temmuz

27 Haziran’ın sonuna doğru XRP ve Uniswap iyi kazançlar görmeye başladı. XRP neredeyse %20 fiyat artışı görürken UNI aynı zamanda %18 kazanç kaydetti. Dogecoin’in fiyatı biraz fazla değer kazandı, ancak bunu daha kısıtlı bir aralıkta yaptı ve 0,3 dolarlık direnç işaretini geçemedi.

Bahsedilen altcoinlerin tümü son zamanlarda farklı nedenlerle haberlerde yer aldı. Fetch.ai’nin Uniswap V2 için ‘Akıllı Otomasyon’u başlatan son ortak çalışması haberlerde vardı. Aksine, Ripple’ın kurucu ortağı (eski CTO) Jed McCaleb, yaklaşık 240 milyon XRP holdingini terk etti ve alt için manşetlere girdi.

Dogecoin [DOGE] Dogecoin, XRP, UNI Fiyat Analizi: 1 Temmuz - Koinbox.Net

DOGE’nin grafiği, 21 Haziran’daki düşüşün ardından birkaç iyi toparlanma gösterdi ve fiyatı kendisini 0.238 $ destek seviyesinin üzerinde tuttu. Ancak alt, başabaş çarpanı 2,93 ile ATH’sinden %65,85 düştü. DOGE, basın zamanında 0.25 dolardan işlem görüyordu ve CoinMarketCap’te altıncı sırada yer aldı.

Parabolik SAR Doge’deki için beyaz noktalar alt için aynı vurgulama boğa ivme ile, şamdanlar altında görünmesi ve 29 Haziran’da görülen hafif fiyat kazanç tekabül gösterdi. Aksine, MACD ve Signal çizgileri, yazı yazılırken hafif düşüş eğilimindeydi. Fiyat daha da düşerse, 0,238 dolarlık destek test edilebilir.

Son olarak, Ortalama Yön Endeksi (ADX) basın zamanında 27,6 idi ve orta yönlü bir pazarın altını çizdi. ADX 25’in altına düştüğünde, varlığın fiyatını artırabilecek daha güçlü bir eğilim beklenebilir.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

XRP Dogecoin, XRP, UNI Fiyat Analizi: 1 Temmuz - Koinbox.Net

XRP’nin grafiği, 24 saatlik %3,23 fiyat artışı ve 7 günlük %5,00 artışla iyi bir toparlanma kaydetti. Bollinger Bantları öğe için bir sapma, artan oynaklık bir işaret ve alt düşüklerinden varlık yapılan kurtarma olarak genişletilmiş bir fiyat aralığı kaydetti. Alt, CoinMarketCap’te yedinci sırada yer aldı ve basın zamanında 0,678 dolardan işlem görüyordu.

Sıkıştırma Momentum göstergesi altcoin için varlık için deposunda bir düşüş eğiliminden işaret koyu yeşil çubuk görünümü ile birleştiğinde aktif sıkmak salınımını (beyaz noktalar) kaydetti. XRP için dört saatlik grafikte, iki kırmızı çubuğun görünümü, varlık için hafif fiyat düşüşleri gösteriyor.

Göreceli Güç Endeksi XRP için aşırı alım bölgesinde salınan sonra nötr bölgeye doğru geliyordu. RSI’ın düşüşü, varlığı aşırı alım bölgesinden çeken satış baskısındaki artışın altını çizdi. Bununla birlikte, XRP için baskı zamanında alıcılar hala baskındı.

İlgili İçerik: Ripple (XRP) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Uniswap [UNI]

Dogecoin, XRP, UNI Fiyat Analizi: 1 Temmuz - Koinbox.Net

Uniswap, 18 $ seviyesinden işlem ve gelen 59,47% aşağı oldu. ATH 2.47 seviyesinde başa baş çoklu kullanıma sahip. 21 Haziran fiyat düşüşünden bu yana 15.65 dolar destek ve 18.9 dolar direnç arasında dalgalandı. Bununla birlikte, UNI’nin neredeyse %18’lik fiyat rallisi, varlığın 29 Haziran’da 18.9 dolarlık desteği test etmesine neden oldu.

Chaikin Money Flow’a göre varlık için sermaye girişleri iyiydiGösterge, baskı sırasında sıfır çizgisinin üzerinde kaldı ve girişleri baskın tuttu. Bununla birlikte, göstergenin keskin düşüşünün vurguladığı gibi, yazının yazıldığı sırada, çıkışlar içeri girmişti.

Bollinger Bantları öğe için bir sapma, dalgalanmalar zam ve genişletilmiş fiyat aralığı doğru tek işaret kaydetti. Ayrıca, kırmızı çubukların görünümü ile Muhteşem Osilatör üzerinde inşa edilen düşüş momentumu gözlemlenebilir.

İlgili İçerik: Uniswap (UNI) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu