Altcoin Haberleri

Dogecoin’de Son Durum

Kripto para gündemindeki hareketlilik devam ediyor ve Dogecoin de bu hareketlilikten nasibini almış durumda. Elon Musk desteği ile birlikte popülaritesini her geçen gün arttıran dijital varlık, şimdilerde ne durumda ve nasıl bir hareketlilik gösteriyor sorusuna yanıt vereceğiz.

Elon Musk kısa bir süre önce yeni bir açıklama yaptı ve dilerseniz bu açıklamaya da hep birlikte göz atalım.

Madencilerle Görüştüm!

Elon Musk, Bitcoin madencileri ile yaptığı görüşmenin detaylarını aktardı ve bu detaylar sonrası Bitcoin ile birlikte Dogecoin’de de önemli bir artış meydana geldi. Son dönemde madencilik faaliyetlerinin enerji sarfiyatı konusunda ciddi sıkıntılara sebebiyet verdiği konuşuluyordu ve hatta Musk da bu konu ile en ciddi ilgilenen isimlerden biri oldu.

Elon Musk, bu görüşme sonrası madencilik faaliyetlerinin çok daha sağlıklı bir şekilde ilerleyeceğini ve hatta konu ile ilgili önemli adımlar atılacağını ifade etti.

dogecoin

Dogecoin için Daha Fazlasını Yapamam

Twitter’da ironik bir yoruma yanıt veren Elon Musk, ‘’Dogecoin Ceo’su Elon Musk, emin ellerdeyiz’’ tivitine karşılık bu açıklamayı yaptı ve ‘’Daha fazlasını yapamam. Doge ile ilgili yapabileceklerim sınırlı’’ şeklinde konuştu. Yatırımcıların büyük bir kısmı Elon Musk’tan nefret ediyor ve piyasa ile istediği gibi istediği an oynadığını düşünüyorlar. Twitter hesabına göz atarsanız eğer ne demek istediğimizi sizle de çok daha iyi anlamış olacaksınız.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Elektronik perakendecisi Newegg, Dogecoin'i bir ödeme yöntemi olarak seçti!

Dogecoin’in en büyük ve en önemli destekçilerinden bir tanesi olan Elon Musk, bugüne kadar sosyal medya desteğini de esirgemedi ve aslında dijital varlığın popüler olmasındaki en önemli etkenlerden biri olduğunu da belirtmek gerekiyor. dogecoin an itibarıyla eski popülariteye sahip durumda değil ve yaşanan sert düşüş ile birlikte yatırımcılar bu varlığa duyduğu güveni de bir süredir kaybetmiş durumda.

Elon Musk’ın açıklamaları ile birlikte öyle zannediyoruz ki birçok yatırımcı da Dogecoin’den elini eteğini çekecektir. Gelişmeler şimdilik bu kadar ve yeni gelişmeler var olduğu sürece yine editörler olarak siz değerli yatırımcılar ile paylaşmaya devam ediyor olacağız.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu