Anasayfa Sektörel Doğrulandı: Bir Sonraki Boğa Piyasası Bu Tarihte Başlayacak...

Doğrulandı: Bir Sonraki Boğa Piyasası Bu Tarihte Başlayacak...

Sektörel

Bir sonraki boğa koşusu ne zaman başlayacak? Uzmanların tahminleri neler? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Doğrulandı: Bir Sonraki Boğa Piyasası Bu Tarihte Başlayacak...
Hızlı İçerik

Kripto para piyasaları 2021'de sert bir şekilde toparlandı ve Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE) ve diğer önde gelen varlıklar fırlayarak tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Piyasalar 2021'in sonlarında düşmeye başladı ve düşüş eğilimi, yatırımcıların sabrını sınayarak 2022'ye kadar devam etti.

2023, piyasalar her iki yönde de swing trading kaldığından, bir duygu karmaşası yaşandı. Bununla birlikte, satış yapmak için hızlı karar verme penceresi dar olduğundan, bu koşullarda kâr elde etmek oldukça zordur diyebiliriz.

Yatırımcılar, 2021'de olduğu gibi fiyatları fırlatabilecek ve getiri sağlayabilecek bir sonraki boğa koşusunu bekliyor.

Peki bir sonraki boğa döngüsü ne zaman başlayacak? Tahminler neler? Gelin şimdi bunlara hep birlikte bir bakalım.

2024 Boğa Koşusu!

Doğrulandı: Bir Sonraki Boğa Piyasası Bu Tarihte Başlayacak...

'Crypto Assets' kitabının yazarı Chris Burniske, kripto para piyasalarının 2024'te toparlanmaya başlayacağını tahmin etmek için Twitter'a gitti. 262.500 takipçisine, rallinin ancak piyasalar %20 ila %40'la karşılaştıktan sonra geleceğini söyledi. bu yıl fiyatlarda düşüş var.

"Gelecek yıl 2025'e gerçek parti başlamadan önce, ayılar muhtemelen bu yıl kaliteli kripto para varlıklarında %20-%40'lık bir düşüş için bir şans daha yakalayacak. Asıl soru, bu düşüşün hangi fiyatlardan başlayacağıdır..." 

Burniske'ye göre, kripto piyasa düşüşünün katalizörü, Federallerin faiz oranlarını yükselten şahin duruşu. Bununla birlikte, enflasyon kontrol edildiğinde ve rayına oturtulduğunda, kripto para piyasaları yeniden toparlanabilir.

ABD'de enflasyon şu anda %3'e geriledi ve beklenenden çok daha düşük. Mart 2022'den itibaren Federal Merkez Bankası, enflasyonla mücadele etmek için art arda 10 düzenleme ile faiz oranlarını yükseltmişti.

Doğrulandı: Bir Sonraki Boğa Piyasası Bu Tarihte Başlayacak... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan