Anasayfa Analiz Doğrulandı: Ethereum, Bu Seviyeye Bir Ralli Hedefleyebilir!

Doğrulandı: Ethereum, Bu Seviyeye Bir Ralli Hedefleyebilir!

Analiz

Yapılan bir analize göre; Ethereum fiyatı, yeni bir ralli başlatabilir. İşte popüler altcoin için beklenen seviyeler...

Doğrulandı: Ethereum, Bu Seviyeye Bir Ralli Hedefleyebilir!

Ethereum (ETH) fiyatı, 1.750 dolarlık direnç seviyesinden elde ettiği kazanımları düzeltiyor. Fiyat, 1.680 dolarlık destek seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Altcoin, yeni bir yükseliş başlatabilir.

  • Ethereum fiyatı 1.720 dolar seviyesinin altında aşağı yönlü bir düzeltme başlattı.
  • Fiyat 1.690 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.705 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.
  • İşlem çifti yakında 1.720 dolar ve 1.750 dolar seviyelerinin üzerinde yeni bir artış başlatabilir.

Ethereum fiyatı 1.700 dolar seviyesinin üzerinde iyi bir artış başlattı. Fiyat, ayılar ortaya çıkmadan önce 1.750 dolar seviyesine doğru tırmandı.

1.747 dolar civarında bir tepe oluştu ve fiyat, aşağı yönlü bir düzeltme yapmaya başladı. 1.720 dolar seviyesinin altında bir hareket oldu. Fakat boğalar 1.680 dolar seviyesinin üzerinde aktif durumda. 

Ethereum fiyatı şu anda 1.690 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.705 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.

Doğrulandı: Ethereum, Bu Seviyeye Bir Ralli Hedefleyebilir!

Yukarı yönde fiyat, 1.700 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç, 1.710 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. 1.710 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, fiyatı 1.750 dolar seviyesine doğru gönderebilir.

1.750 doların üzerinde net bir hareket olması durumunda Ethereum fiyatı, 1.800 dolarlık direnç seviyesine doğru yükselebilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 1.850 dolarlık direnç seviyesine doğru yönlendirebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

Ethereum fiyatı, 1.710 dolarlık direnci kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek, 1.690 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. 

Bir sonraki büyük destek, 1.665 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. 1.665 doların altında olumsuz bir kırılma olması durumunda fiyat, düşüşünü 1.620 dolar seviyesine doğru uzatabilir. Daha fazla kayıp, fiyatı kısa vadede 1.540 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Doğrulandı: Ethereum, Bu Seviyeye Bir Ralli Hedefleyebilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar