Anasayfa Analiz Doğrulandı: Ethereum Düşüşü Uzatabilir! Bu Seviyelere Dikkat...

Doğrulandı: Ethereum Düşüşü Uzatabilir! Bu Seviyelere Dikkat...

Analiz

Yapılan analize göre, Ethereum (ETH) fiyatı düşüşünü uzatabilir. İşte popüler altcoin için beklenen tüm seviyeler...

Doğrulandı: Ethereum Düşüşü Uzatabilir! Bu Seviyelere Dikkat...

Ethereum (ETH) fiyatı 2.350 dolarlık direnç bölgesinin altında kazançlarını konsolide ediyor. Fiyat, yeni bir yükseliş başlatmadan önce 2.200 dolarlık desteği tekrar ziyaret edebilir.

  • Ethereum fiyatı 2.250 dolarlık destek bölgesinin üzerinde kazançlarını koruyor.
  • Fiyat 2.280 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.290 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.
  • İşlem çifti düşüşünü uzatabilir ve 2.200 dolarlık destek bölgesini tekrar ziyaret edebilir.

Ethereum fiyatı 2.350 dolar seviyesinden aşağı yönlü bir düzeltme başlattı. Fiyat 2.320 dolar ve 2.300 dolar seviyelerinin altına düştü. Hatta 2.250 dolar seviyesinin altına geriledi.

2.247 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda yeni bir artış girişiminde bulunuyor. 2.265 dolar seviyesinin üzerinde bir hareket oldu. Ethereum fiyatı şu anda 2.280 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. 

Doğrulandı: Ethereum Düşüşü Uzatabilir! Bu Seviyelere Dikkat...

Yukarı yönde fiyat 2.290 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.290 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor. 2.290 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, fiyatı 2.320 dolara doğru gönderebilir. 

Ana direnç 2.350 dolarda bulunuyor. 2.350 dolar bölgesinin üzerinde net bir hareket büyük bir yükseliş başlatabilir. Bir sonraki direnç 2.420 dolarda bulunuyor ve fiyat bunun üzerinde toparlanıp 2.550 dolarlık bölgeyi test edebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.290 dolarlık direnci kıramazsa yeni bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.250 dolar seviyesine yakın. İlk temel destek 2.220 dolarlık bölge olabilir. 

Aşağı yönlü bir kırılma ve 2.220 doların altında bir kapanış, daha fazla düşüş hareketini tetikleyebilir. Belirtilen durumda fiyat 2.120 dolarlık desteği tekrar ziyaret edebilir. Daha fazla kayıp, fiyatı 2.040 dolar seviyesine doğru gönderebilir.

Kaynak: NewsBTC

Doğrulandı: Ethereum Düşüşü Uzatabilir! Bu Seviyelere Dikkat... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar