Anasayfa Analiz Doğrulandı: Ethereum Fiyatı Bu Seviyelere Kadar Tırmanabilir!

Doğrulandı: Ethereum Fiyatı Bu Seviyelere Kadar Tırmanabilir!

Analiz

Yapılan analize göre, Ethereum (ETH) fiyatında daha fazla artış yaşanması muhtemel görünüyor. İşte popüler altcoin için beklenen seviyeler...

Doğrulandı: Ethereum Fiyatı Bu Seviyelere Kadar Tırmanabilir!

Ethereum (ETH) fiyatı 2.440 dolarlık direncin üzerinde yukarı yönlü bir kırılma hedefliyor. 2.500 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış olması durumunda Ethereum fiyatı, tıpkı Bitcoin fiyatı gibi toparlanabilir.

  • Ethereum fiyatı 2.250 dolarlık destek seviyesinden yükseliyor.
  • Fiyat 2.350 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.300 dolara yakın dirençle büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • 2.400 dolar ve 2.440 dolar seviyelerinin üzerinde net bir hareket olması durumunda işlem çifti daha da yükselebilir.

Ethereum fiyatı 2.250 dolar seviyesinin yakınında destek buldu ve son zamanlarda yeni bir artış başlattı. Ethereum fiyatı, Bitcoin fiyatının 44.400 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkmasının ardından toparlanmayı başardı.

Fiyat 2.300 dolar ve 2.320 dolar olmak üzere iki direnç seviyesini aştı. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.300 dolara yakın dirençle büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı. Ethereum fiyatı şu anda 2.350 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. 

Doğrulandı: Ethereum Fiyatı Bu Seviyelere Kadar Tırmanabilir!

Yukarı yönde fiyat 2.400 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. İlk büyük direnç 2.445 dolara yakın. 2.445 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, fiyatı 2.500 dolara doğru gönderebilir. Bir sonraki kilit direnç 2.550 dolara yakın. 

Boğalar hareket halinde kalırsa ve Ethereum fiyatını 2.550 doların üzerine çıkarırsa 2.620 dolara doğru bir sürüklenme yaşanabilir. Bir sonraki direnç 2.650 dolarda bulunuyor. Fiyat bunun üzerinde toparlanıp 2.800 dolarlık bölgeyi test edebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.400 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.350 dolar seviyesine yakın. İlk temel destek 2.320 dolarlık bölge olabilir.

Aşağı yönlü bir kırılma ve 2.320 doların altında bir kapanış, başka bir büyük düşüş başlatabilir. Belirtilen durumda Ethereum fiyatı 2.250 dolarlık desteği test edebilir. Daha fazla kayıp, fiyatı 2.120 dolar seviyesine doğru gönderebilir.

Kaynak: NewsBTC

Doğrulandı: Ethereum Fiyatı Bu Seviyelere Kadar Tırmanabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar