Anasayfa Altcoin Doğrulandı: Jump Trading Bu Altcoinlere Yüklü Yatırım Yapıyor!

Doğrulandı: Jump Trading Bu Altcoinlere Yüklü Yatırım Yapıyor!

Altcoin

Blockchain izleme firması Lookonchain'e göre, Jump Trading bazı önemli altcoinlerden yüklü şekilde alım yapıyor! Peki bu projeler hangileri olabilir?

Doğrulandı: Jump Trading Bu Altcoinlere Yüklü Yatırım Yapıyor!

Blockchain izleme firması Lookonchain bugün erken saatlerde Jump Trading'in geçen hafta Mask Network (MASK), Lido DAO (LDO), LeverFi (LEVER) ve Protocol (PERP) biriktirdiğini tweetledi. Gönderiye göre Jump Trading, son 7 gün boyunca her kriptodan 1 milyondan fazla token satın aldı.

Zincir üstü izleme firması, Jump Trading'in şu anda yaklaşık 6,15 milyon dolar değerinde 1,59 milyon MASK'a ve 2,11 milyon dolar değerinde olduğu tahmin edilen 1,09 milyon Lido DAO (LDO) sahip olduğunu paylaştı.

Buna ek olarak, şirket ayrıca 686.000$ değerinde 509 milyon LEVER'e ve yaklaşık 545.000$ değerinde 1.07 milyon PERP'ye sahiptir.

Kripto Para Piyasası Toparlanıyor!

İlgili bir haberde, CoinMarketCap'e göre toplam kripto piyasa değeri son 24 saatte %1,83 arttı. Sonuç olarak, toplam, basın zamanında yaklaşık 1,19 trilyon dolar olarak gerçekleşti. Ayrıca MASK, Lido DAO, LEVER ve PERP'de 24 saatlik kazançları yazdırdı.

Doğrulandı: Jump Trading Bu Altcoinlere Yüklü Yatırım Yapıyor!

MASK, geçtiğimiz gün %2,99 değer kazandıktan sonra 3,88 dolardan işlem görüyordu. Bu arada LDO'nun fiyatı, %0.24'lük hafif bir artışın ardından yazının yazıldığı tarihte 1.93$'da kaldı. LEVER bu dönemde %7'lik bir kazanç basmayı başardı ve sonuç olarak 0,001372 dolardan el değiştiriyordu. Son olarak, PERP de son 24 saatte %6'lik bir artış kaydetti ve fiyatı, yazının yazıldığı tarihte 0,5083$'a yükseldi diyebiliriz.

Toplam altcoin piyasa değeri, 558.811 milyar dolarlık kilit direnç seviyesine meydan okumaya çalışıyordu. Dünkü işlem saatleri seviyenin üzerine çıkmayı başardı, ancak günlük mumu ana direncin üzerinde kapatamadı.

Özellikle, basın zamanında önemli bir yükseliş teknik bayrağı tetiklenmenin eşiğindeydi. 9 günlük EMA çizgisi, 20 günlük EMA çizgisinin üzerine çıkmak istiyordu. Bu gerçekleşirse, altcoin piyasası, yukarıda belirtilen 558.811 milyar dolarlık direnç seviyesini önümüzdeki 24-48 saat içinde desteğe çevirmek için ihtiyaç duyduğu ivmeye sahip olacaktır diyebiliriz.

Ancak yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Doğrulandı: Jump Trading Bu Altcoinlere Yüklü Yatırım Yapıyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik