Anasayfa Dolandırıcılık Bildirisi

Dolandırıcılık Bildirisi

Son zamanlarda şirketimizin adı kullanılarak yapılan / yapılmaya çalışılan dolandırıcılık girişimleri için bir uyarı yayınladık.

Dolandırıcılık Bildirisi

Merhaba değerli okurlarımız, 

Üzülerek belirtmek isterim ki bazı kötü niyetli kişiler/gruplar şirketimizin ismini kullanarak, siz değerli takipçilerimize sosyal medya kanallarındaki özel mesajlar aracılığıyla erişim sağlamaktadır. Bu yöntem ile sizlerden para talep edilmekte ve/veya belirli bir enstrüman (coin, kripto para, dijital varlık, hisse senedi vb.) için yatırım tavsiyeleri adı altında farklı ve kötü amaçlar güdülmektedir. Öncelikle belirtmek isteriz ki, şirketimizin hiç bir çalışanı, herhangi bir şekilde sizlere farklı kanallar vasıtasıyla ulaşım sağlamaz, ve herhangi bir talepte / tavsiyede bulunmaz. Bu ve benzeri yapılacak girişimlerin bizimle veya şirketimiz ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Genel olarak piyasaların yüksek volatil hareketlerinden ve amatör yatırımcıların zaaflarından faydalanarak, yatırımcıları kandırmak maksatlı çöp shitcoinler pancake vb. swap platformlarından insanların üzerlerine yıkılmaktadır. Lütfen bu tür dolandırıcılık girişimleri için uyanık olunuz ve ilgili hesapları bizlere ve gerekli mercilere şikayet etmeyi unutmayınız.

Bu hesaplar tarafımızdan sürekli olarak taranarak, tespit edilecek ve destekleyici dokümanlarla birlikte Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulacaktır.

Marka bilinirliğinizi arttırmanın en hızlı yolu. Kullanıcılarınızla direk etkileşime geçin !