Bitcoin Haberleri

Donald Trump, Bitcoin’i Öldürmek İstedi

John Bolton’un tartışmalı kitabındaki sızdırılmış yazılara göre ABD Başkanı Donald Trump, Bitcoin ticaretini engellemek istedi.

Eski ulusal güvenlik danışmanı John Bolton tarafından kaleme alınan ve yakında yayınlanacak “The Room Where It Happened” adlı bir kitabın sızdırılmış bir kopyasına göre, ABD Başkanı Donald Trump Hazine Bakanı Steven Mnuchin’e “Bitcoin’i öldürmesini” söyledi. ABD Başkanı Donald Trump, en büyük kripto para BTC’nin “ticaretini ve satışını” engellemek istediği de bildirdi.

Trump’ın Bitcoin Düşmanlığı

 

Donald Trump, Bitcoin'i Öldürmek İstedi - Koinbox.Net

TradingView BTC fiyatı: tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Trump’ın BTC’ye karşı düşmanlığı, 12 Temmuz 2019’da hayranı olmadığını tweetlediğinden dolayı sürpriz olmamalıdır. ABD başkanı, BTC ve diğer kripto paraları sürekli değişken fiyatları ve suçlularla olan popülerlikleri nedeniyle hedef aldı ve ABD dolarının ‘her zaman baskın para birimi olarak kalacağı’ konusunda ısrar etti.

Çoğu kişi ilk olarak Steven Munchin’in ateşinin kaynağı olduğunu varsaysa da kitap Trump’ın Mnuchin’den Mayıs 2018’de BTC’yi öldürmesini istediğini belirtiyor. Geçtiğimiz Ekim ayında eski CFTC yöneticisi Christopher Giancarlo, Trump yönetiminin Aralık 2017’de BTC vadeli işlemlerine yeşil ışık yakarak kripto para balonunu patlattığını açıkladı.

“Bancor’dan Neredeyse 455 Bin Dolar Kripto Para Çalınıyordu” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bancor-455-bin-dolar-kripto-para-caliniyordu/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu