Altcoin Haberleri

DOT, XLM, TRX ve FIL satın alma bölgesinde mi?

ABONE OL:

Polkadot (DOT)

1 Nisan’da yeni bir ATH’ye ulaştıktan sonra Polkadot şu anda konsolide oluyor. Aslında DOT’un fiyatı, yakın zamanda spot borsalarda DOT fiyatında satış olabileceğinin sinyalini veren artan ticaret hacmiyle son günlerde %10’un üzerinde düştü. Tüccarlar Polkadot fiyatının Mart 2021 seviyelerine çekerek 30 doların çok altına düşmesini bekliyorlar.

Son fiyat hareketlerine ek olarak bildirdiğimiz gibi Tether’in (USDT) Polkadot blok zincirindeki lansmanı tüccarların fiyat konusundaki görüşlerinde etkileyici olmadı ve bu kısa vadede fiyat düzeltmesi gelebileceğini daha da destekledi. Tether, kripto para piyasasının merkezinde olmasına rağmen, DOT üzerindeki lansmanı beklendiği kadar iyi karşılanmadı.

Yukarıda belirtilen Polkadot ticaret hacmindeki artış, ağdaki artan satışlardan kaynaklanıyor olabilir ve tamamen Tether’in duyurusuyla ilişkilendirilemez. Bu, uzun vadede Tether’in DOT’un ağında lansmanı nedeniyle ağında daha fazla DeFi uygulamasına ev sahipliği yapması beklenmesine rağmendir.

Aşağıdaki grafiğe göre artan Polkadot likiditesi, likit arz eğrisine göre fiyatta bir düzeltme olabileceğini gösteriyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika: İşte bu gösterge altcoin sezonunun geldiğini gösteriyor

Stellar (XLM)

Şu anda konsolide olan bir başka üst düzey altcoin’de XLM’dir. 2021’in başından bu yana XLM 0,54 dolarlık bir zirveye ulaştı ve fiyat rallisi devam ettiği sürece, borsalardaki ticaret hacminde yaklaşık %36’lık bir düşüş yaşandı. Bu XLM’nin fiyat rallisinin sona ermiş olabileceğini iddia ediyor. Hatta, altcoin şu anda satın alma bölgesinde bile olabilir. Bu özellikle XLM’nin Şubat-Mart 2021 arasındaki fiyat hareketine göre büyük ölçüde 0,35 ila 0,45 dolar arasında kaldığından dolayı düşünülüyor.

Kısa vadede XLM’nin getirileri aşağıdaki gibidir:

Aşağıdaki tabloya göre, XLM için kısa vadeli yatırım getirisi 30 günden uzun bir süre için çift hanelidir. XLM sahipleri, konsolidasyon başlamadan önce her 30-90 günde bir kârlı oldu.

Tron (TRX)

Benzer bir şekilde TRX’de de aynı durum var. TRX fiyatı her 40-60 günde bir konsolide olmuştur. Şu anda 0.119 dolarda konsolidasyon başladı. Altcoin ATH’sinden %60’ın üzerinde uzaklaştığından ve 24 saatlik hacimlerdeki düşüşün yaşadığından dolayı TRX’de kısa vadeli olarak satın alma bölgesinde olabilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika! Binance listelenmesi ile Avalanche 10 kat arttı

Filecoin (FIL)

TRX, XLM ve DOT gibi 148.52 dolar civarında seyreden FIL de perakende tüccarlar için satın alma bölgesinde olabilir. 1 Nisan 2021’de 232 dolardan %40 düşüşün ardından, FIL sahipleri artık FIL’ın fiyat döngüsünün bir sonraki aşaması için birikim yapıyor olabilir. FIL’de TRX gibi her 40-60 günde bir konsolide olan altcoinlerden biridir.

Satın alma bölgesinde geçen son 2 hafta içinde çift haneli kazançlar elde eden en iyi altcoinler ile bu fırsatlar belki de perakende tüccarlarının altcoin rallisinin ikinci aşamasına hazırlanması için ideal bir zaman olabilir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu