Anasayfa Kripto Para Haberleri DraftKings CEO'su: Kripto’nun İlacı Budur!

DraftKings CEO'su: Kripto’nun İlacı Budur!

Kripto Para Haberleri

DraftKings CEO'su Jason Robins mevcut kripto para sektöründeki sorunları çözebilecek ilacı açıkladı.

DraftKings CEO'su: Kripto’nun İlacı Budur!

Hevesli bir kripto para destekçisi ve NFT yatırımcısı olan Jason Robins, yeni bir The GM podcast'inde endüstrinin nasıl daha fazla insan tarafından erişilebilir hale gelebileceğine dair düşüncelerini paylaştı.

Jason Robins, popüler spor bahisleri ve fantezi spor sitesi DraftKings'in kurucu ortağı ve CEO'sudur. Aynı zamanda çeşitli kripto paralara ve NFT'lere sahiptir ve uzun bir süredir kripto hayranıdır ve daha fazla insanı kripto kullanmaya nasıl teşvik edeceği konusunda bazı fikirleri var.

Robins, kriptonun mevcut durumunun, kısmen yaygın dolandırıcılık ve teknoloji meraklısı olmayan kullanıcıları korkutan karmaşık ara yüzler tarafından tanımlanan erken internete çok benzediğine inanıyor. Robins bu karşılaştırmayı yapan ilk kişi değil ve son kişi de olmayacak. Ancak bu konu hakkında kriptoyu kitleler için daha erişilebilir hale getirmeye yardımcı olabilecek ilacın ‘biraz merkezileşme’ olduğunu söyledi.

DraftKings CEO'su: Merkezileşme Lazım

Jason Robins:

“Doğrudan ana akım haline gelmek için ihtiyacımız olan şeyler merkeziyetsizlik yüzünden kayboluyor. Bir tür merkezi kontrolünüz yoksa, insanları kendilerinden korumak zordur. Ve bence pek çok insan, hata yaparak yanlış bir adres yazıp 10.000 dolarlık NFT'yi başkasına gönderebilir ve bunu geri alamayacağından korkuyor. Korunduğumdan emin olmak için burada hiçbir aracı yok. Ayrıca bankadan para gönderme işlemi yaparken işlem sürecinin hala aynı olduğunu söylemek için beni beş kez arayan kişide yok. Ve bundan dolayı bir tür merkezileşmeye ihtiyaç var.”

DraftKings CEO'su: Kripto’nun İlacı Budur!

Robins, kriptoya en bağlı insanların çoğunun aynı zamanda merkeziyetçilik idealine derinden bağlı olduğunu kabul etti.

"Püristlerin bundan hoşlanmayacağını biliyorum. Ancak, blok zinciri teknolojisini ana akım kullanım durumlarına daha uygulanabilir hale getirmek için olması gereken bazı şeylere izin veren bir merkezileşme unsuru olması gerekiyor mu?”

DraftKings CEO'su: Kripto’nun İlacı Budur! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)