Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Draper: Bitcoin 250.000 dolar olacak

Boğalar hiçbir zaman gerçekten yok olmadılar, ancak sesleri gün geçtikçe daha da yükselmeye başladı ve girişimci, yatırımcı Tim Draper geçen ay Bitcoin’in 250.000 USD değerinde olacağı yönündeki çağrısını tekrar etti. Sadece bu değil, Fox Business’a dünyanın en çok kullanılan kripto para biriminin küresel pazar payının %5’ini kazanacağını söyledi.

Draper dedi ki:

Bitcoin’in 4 yılda küresel finans sisteminde pazar payının %5 kadarını yöneteceğini düşünüyorum. Bu kadar sürede bunu yapan Bitcoin, gelecekte küresel pazarda daha fazla söz sahibi olabilecek ve yatırımcıların sayısının artması ile kripto para pazarının değeri daha belirgin hale gelecek. 4 yıl sonra bunlar olacak ve Bitcoin fiyatı 250 bin dolar seviyesini geçecek.

Bitcoin hakkında bazı iddialar sürekli olarak kripto para sektörünün gündemini zorladı ve bir süre daha zorlamaya devam edecek. Kripto para yatırımcıları için kısa zaman içerisinde bu kadar büyük bir yatırım fiyatını görmek mümkün değil ancak gelecekte 250 bin dolar veya 500 bin dolar fiyat beklentileri var.

Gelecekte herkes Bitcoin ile ödeme yapmak zorunda kalabilir. İnsanlar birbirlerine Bitcoin ile ödeme yapar ise sonuçta bazı insanlar değil, herkes Bitcoin kullanmış olur ve bu da pazar payında büyük bir artış yaratarak kripto para birimlerinin değerinin 250 bin dolar seviyesine kadar yükselmesine neden olabilir. İnsanların kripto para kullanmaya devam ettikçe daha fazla para kazanmaları mümkün.

Draper, dün akşam saatlerinde bu iddialarda bulundu, Bitcoin 7.000 dolara yükseldi.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bankalar kripto paraları yasaklamak istiyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu