Bitcoin Haberleri

Dubaili İş Adamı, 4,8 Milyar Dolarlık Bitcoin Alacağını Açıkladı

Miami 2.0 blockhain gelişmesine katkıda bulunmak ve yatırımını desteklemek adına Dubaili iş adamından büyük bir yardım ve hamle geldi. Khurram Shroff, Dubaili iş adamı ve ülkesindeki önemli isimlerden biri. Yatırımcıların aşina olduğu bir isim olduğunu düşünüyoruz. Yakın zamanda yaptığı açıklama ile birlikte 4.8 milyar dolarlık bitcoin satın alacağını duyurdu. İmzalar atıldı ve bu destek gerçekten önemli bir yapılanmanın da yolunu açmış oldu.

Bitcoin’in neden kıymetli olduğunu sanırım şimdi daha iyi anlıyorsunuz. Bu tür yatırım desteklerinin ardı arkası kesilmiyor ve markalar da bu desteğe kayıtsız kalmıyor. Hal böyle olunca bitcoin çok daha değerli ve kıymetli bir seviyeye taşınıyor.

Bitcoin'de decoupling ve korelasyon nedir? Günümüzde neden çok önemlidir?

Şu an piyasa değeri en yüksek varlıkların başında geliyor ve haliyle dijital para dünyasının en köklü ve en büyük varlığı olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

Yatırım Bitcoin’i Nasıl Etkileyecek?

Tesla, 1.5 milyar dolar değerinde alım yaptığında Bitcoin rallisine sizler de tanıklık ettiniz. İşte bu tür yatırımlar, Bitcoin’in piyasa değerini arttırıyor ve daha da önemlisi güçlü bir varlığa dönüşmesini de belli oranda tetikliyor. Bu yatırım da Bitcoin’i daha güçlü kılacak ve tabii ki piyasa değerini de arttıracaktır.

Bireysel yatırımcıların yanı sıra kurumsal anlamda destek gören en büyük varlıklardan biri olduğu gerçeğini de es geçmemekte fayda var diye düşünüyoruz. Bu destek var olduğu ve devam ettiği sürece bitcoin tüm ön görülen değerleri kısa süre içerisinde ve kolay bir şekilde aşacaktır.

Şu an 58.000 Dolar gibi rekor bir seviyede ve hali hazırda yükseliş eğilimini de sürdürüyor. Yakın gelecekte neler olur bilinmez ancak onun bu gelişimini ve her geçen gün değerine değer katıyor olmasını takip etmek gerçekten keyifli bir olay. En az sizler kadar heyecanlı ve merak içerisinde bu gelişimi takip ediyoruz. Bitcoin ile ilgili yeni gelişmeler var olduğu takdirde bu sayfa aracılığı ile detayları aktarmaya ve sizleri de bilgi sahibi yapmaya devam edeceğiz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu