Anasayfa Altcoin Dünyaca Ünlü Fransız Markası, The Sandbox ile Ortaklık Kurdu!

Dünyaca Ünlü Fransız Markası, The Sandbox ile Ortaklık Kurdu!

Altcoin

Lacoste, 90'ıncı yılını kutlamak üzere The Sandbox ile stratejik bir ortaklık kurdu.

Dünyaca Ünlü Fransız Markası, The Sandbox ile Ortaklık Kurdu!

Fransa merkezli lider küresel moda şirketi Lacoste, 90'ıncı yıldönümünü şık bir şekilde kutlamak için Web3 oyun merkezi The Sandbox (SAND) ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Duyuruya göre; The Sandbox ekibi, önümüzdeki iki hafta boyunca markalı bir çok oyunculu Web3 deneyimi olan Lacoste World Tour'u yaratmak için Lacoste ile iş birliği yapacak.

The Sandbox oyun ekosisteminin yerel tokeni olan SAND cinsinden ödüller içeren Lacoste World Tour; Tokyo, São Paulo, Paris ve Golf Adası gibi farklı temalı konumlara sahip olacak. Lacoste'un dijital alandaki bu girişimi, bu yılın başlarında Club Lacoste üyelerini bir araya getiren sanal butiğinin başarılı lansmanını takip ediyor.

Duyurunun ardından SAND fiyatı, son 24 saatte yüzde 2 artarak Cuma günü erken Asya seansı sırasında 0,397 dolar civarında işlem gördü. SAND, kripto kışı sırasında kayda değer bir ilgi gördü ve bu nedenle önümüzdeki yıllarda daha da yükselmek için iyi bir konuma sahip.

Dünyaca Ünlü Fransız Markası, The Sandbox ile Ortaklık Kurdu!

Lacoste ve The Sandbox Arasındaki İş Birliği

The Sandbox'ın kurucu ortağı ve CEO'su Arthur Madrid'e göre; Lacoste ile yapılan stratejik ortaklık, blockchain teknolojisinin geleneksel şirketler tarafından gelecekteki iş modellerini yeniden tasarlamak için kullanılabileceğinin açık bir kanıtıdır. Lacoste, artık daha fazla Web3 kullanıcısını geleneksel pazarlama yöntemlerinden çok daha kolay bir şekilde ürünlerine çekebilir.

Madrid, konu ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

Bu ortaklık, Lacoste'un ikonik timsah amblemi ve Fransız spor ve moda mirası ile temsil edilen kalıcı mirasının The Sandbox'ın sınırsız olanaklarıyla buluştuğu, zamansız gelenek ve son teknoloji inovasyonun birleşimini simgeliyor. Gelecek nesil için moda, kültür, yaratıcılık ve dijital deneyimlerin evrimini ateşliyoruz.

The Sandbox'ın kurucu ortağı ve COO'su Sebastien Borget de ortaklığın sadece Web3 oyun platformlarına daha fazla kullanıcının katılmasına yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda oyuncular ve içerik oluşturucular için yeni bir olanaklar alanı açacağını da belirtti.

Borget, şunları söyledi:

Spor ve modanın ötesinde Lacoste ile ortaklığımız, oyuncuların ve taraftarların hayal güçlerini hayata geçirmelerine ve The Sandbox dünyasındaki deneyimlerini şekillendirmelerine imkân tanıyan bir yaratıcılık kutlamasıdır.

Lacoste'un küresel marka ve müşteri deneyiminden sorumlu başkan yardımcısı Benjamin Blamountier de ortaklıkla ilgili olarak yaptığı açıklamada, şirketin iki hafta sürecek 90'ıncı yıldönümü kutlamalarının ötesinde de gelişen dijital teknolojiler aracılığıyla büyümeye devam edeceğini vurguladı.

Dünyaca Ünlü Fransız Markası, The Sandbox ile Ortaklık Kurdu! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan