Kripto Para Haberleri

Dünyanın en bilindik devleri Libra ile kripto para ödeme seçeneği ekleyebilir

Dünyanın en büyük internet devleri yakın zamanda kripto para birimlerini kendi platformlarına ekleyebilir. Bugüne kadar birçok ödeme alan internet sitesi hedefleri arasında kripto para birimi ile ödeme kabul etmeyi eklemedi. İnsanlar, ödeme yapmak istediklerinde banka ve kredi kartını kullandılar. Öyle ki bazı internet siteleri sanal kart ve banka kartını bile kabul etmemekte ısrarcı. Netflix ve Amazon ile Apple gibi dünyanın en büyük şirketlerinin kripto para kabul etmeye başlayıp başlamayacak olduğu konusu ise henüz yakın zamanda kendisine yanıt aranan sorulardan birisi olacak. Eğer ki bu 3 dev şirket Libra isimli kripto parayı kabul ederler ise Libra’nın kullanım oranında büyük bir artış görmek mümkün olabilir.

2020 yılında satışa sunulacak olan Facebook’un dijital kripto parası Libra, yatırımcılara herhangi bir ödül sunmayacak ve sadece ödeme yapmaya yarayacak olan yatırım aracı olarak kullanılması mümkün olmayacak olan bir kripto para birimi olacak. İnsanların Libra kullanarak kripto para biriminin ne olduğunu anlayacağı, bu sayede kripto para birimlerine daha fazla yakın olacakları tahmin edilmekte. Yasal olarak Libra kullanımında da görünüşe göre pek bir problem olmayacağa benziyor.

Dünyanın en büyük 3 devi ve diğer dev şirketleri tarafından ödeme seçenekleri arasında Libra’nın olması kripto para kullanımını büyük oranda arttırabilir. İnsanların Libra ile birlikte kripto para birimlerine bakış açısında ciddi bir iyileşme ve artış görülebilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu