Kripto Para Haberleri

Dünyanın En Zengin Kripto Para Birimleri Yatırımcıları Listesi

Kripto para yatırımı yaparak zengin olan ve varlığına varlık katan isimlerin bazılarını sizinle de paylaşmak istedik.

Satoshi Nakamoto

Bu ismi hepiniz yakından tanıyorsunuz. BTC yaratıcısı olan bu isim Japonya uyruklu bir yatırımcı. 45 yaşında ve an itibarıyla kripto para yatırımcıları zenginleri listesinin ilk sırasında yer alıyor. 34.937.100.000 Dolar gibi bir varlıktan söz ediliyor ve bu gerçekten muhteşem bir rakam.

Gerçek kimliği bilinmiyor ve şu an onun en zenginlerin başında geldiği ifade ediliyor. Malumunuz, bitcoin ile tanışmamızı sağlayan isim ve bu piyasanın yaratıcısı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu denli yüksek varlık değerine sahip olması bizleri şaşırtmıyor.

Micree Zhan

Bitmain şirketi sahibi ile tanışın. 41 yaşında ve 3.200.000.000 Dolar gibi bir varlığa sahip olduğu biliniyor. Kripto para madencilik şirketlerinin belki de en büyüğüne sahip ve haliyle bu işten kazanç sağlayacak olan isimleri başında geliyor.

Hali hazırda yatırımlarına devam ediyor ve zenginler listesindeki yerini korumayı başarıyor.

Chris Larsen

2.700.000.000 Dolar gibi bir varlıktan söz ediliyor. Ripple’ın kurucusu ve sahibi olduğunu da belirtmekte fayda var. Son dönemde sıkıntılı günler geçiriyor olabilir ancak bunu çok fazla dert ettiğini düşünmüyoruz. Kripto para yatırımları ile zenginler listesinde yer alan önemli isimlerden biri ve bu piyasayı yakından takip edenlerin de yine yakından tanıdığı bir isim olarak karşımıza çıkıyor.

Changpeng Zhao

Binance kurucusu ve aynı zamanda CEO’su ile tanışın. Dünyanın en büyük kripto para borsasının sahibi olmak sizce de mükemmel bir durum değil mi? 2.600.000.000 Amerikan Doları gibi bir varlıktan söz ediliyor ve en zenginler listesinde o da kendine yer buluyor. Dijital para yatırımının ya da fikir üretmenin ne karda kıymetli olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz ve aslında her biri bu listede yer almayı fazlasıyla hak ediyor. Zhao da onlardan biri ve Binance’ın yaratıcısı olarak yakın zamanda zirveye bile çıkabilir. Hali hazırda en çok kullanıcıya sahip borsalardan biri olduğunu da görebiliyoruz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu