Anasayfa Analiz Düşüş Faktörleri Birleşti: XRP Fiyatı Bir Kez Daha Gerileyebilir!

Düşüş Faktörleri Birleşti: XRP Fiyatı Bir Kez Daha Gerileyebilir!

Analiz

Düşüş işaretleri gösteren XRP fiyatı için sırada hangi seviyeler olabilir? İşte ayrıntılar...

Düşüş Faktörleri Birleşti: XRP Fiyatı Bir Kez Daha Gerileyebilir!

XRP fiyatı, 0,580 dolar seviyesinin altında düşüş işaretleri gösteriyor. XRP fiyatı, 0,480 doların altında işlem görürse başka bir düşüş başlatabilir.

  • XRP fiyatı, 0,550 dolar ve 0,580 dolar seviyelerinin üzerinde toparlanmak için mücadele ediyor.
  • Fiyat şu anda 0,56 dolar seviyesinin altında işlem görüyor.
  • XRP/USD işlem çiftinin 4 saatlik grafiğinde 0,580 dolar yakınlarındaki dirençle oluşan büyük bir düşüş trendi çizgisi var.
  • 0,480 doların altında bir kırılma olursa işlem çifti başka bir düşüş başlatabilir.

0,40 dolara yönelik büyük bir düşüşün ardından XRP, yukarı yönlü bir düzeltme başlattı. Fiyat, Bitcoin ve Ethereum ile benzer şekilde 0,45 dolar ve 0,48 dolar olmak üzere iki direnç seviyesinin birkaç puan üzerinde toparlandı.

XRP fiyatı, 0,50 dolar seviyesinin üzerine çıktı ancak, ayılar 0,550 dolarlık direnç seviyesinin yakınlarında aktif kaldı. Söz konusu fiyat, şu anda 0,56 doların altında işlem görüyor. XRP/USD işlem çiftinin 4 saatlik grafiğinde 0,580 dolar yakınlarındaki dirençle oluşan büyük bir düşüş trendi çizgisi var.

Yukarı yönde ilk direnç, 0,550 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. Bir sonraki ana direnç, 0,565 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. Ana direnç, şu anda 0,580 dolar seviyesinin ve trend çizgisinin yakınında şekilleniyor.

Düşüş Faktörleri Birleşti: XRP Fiyatı Bir Kez Daha Gerileyebilir!

0,580 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde başarılı bir kırılma, fiyatı 0,60 dolarlık direnç seviyesine doğru gönderebilir. Daha fazla kazanç, 0,6650 dolarlık direnç seviyesinin test edilmesini gerektirebilir.

XRP Fiyatı için Düşüş Senaryosu

XRP fiyatı, 0,565 dolarlık direnç seviyesini geçemezse başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek, 0,500 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor.

Bir sonraki büyük destek 0,480 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. Aşağı yönlü bir kırılma ve 0,480 dolar seviyesinin altında bir kapanış olursa XRP fiyatı, kayıpları artırabilir. Bu durumda fiyat, 0,400 dolarlık destek seviyesini yeniden test edebilir.

XRP

Kaynak: NewsBTC

Düşüş Faktörleri Birleşti: XRP Fiyatı Bir Kez Daha Gerileyebilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
TrueUSD (TUSD) Nedir?
Rehber Burak Atik