Anasayfa Sektörel E-oyun Devi, 100 Milyon Dolarlık Kripto Para Yatırımı Yapacak!

E-oyun Devi, 100 Milyon Dolarlık Kripto Para Yatırımı Yapacak!

Sektörel

Hong Kong merkezli E-oyun devi Boyaa Interactive International Limited, 100 milyon dolarlık kripto para yatırımı yapacak.

E-oyun Devi, 100 Milyon Dolarlık Kripto Para Yatırımı Yapacak!

Hong Kong merkezli E-oyun devi Boyaa Interactive International Limited, önümüzdeki 12 ay içinde 100 milyon dolar değerinde kripto satın almak için hissedarların onayını arıyor.

Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası'ndan yapılan duyuruya göre; Hong Kong borsasına kayıtlı bir şirket olan Boyaa Interactive'in yönetim kurulu, kripto para satın almanın ve elde tutmanın grubun Web3 alanındaki iş düzeni ve gelişimi için önemli bir önlem olduğunu belirtti.

Şirket, kripto yatırımının aynı zamanda grubun varlık tahsisi stratejisinin önemli bir parçası olduğunu söyledi.

Boyaa Interactive, Bitcoin ve Ethereum Satın Almak İstiyor

E-oyun Devi, 100 Milyon Dolarlık Kripto Para Yatırımı Yapacak!

Duyuruya göre; kapsamlı bir değerlendirmenin ardından yönetim kurulu, 12 aylık bir süre içinde kripto para satın alma yetkisi vermek için hissedarlardan önceden onay almayı resmen teklif etti.

Bu zaman dilimi, hem yetkilendirme hem de potansiyel kripto para alımlarıyla ilgili olağan kararın Olağanüstü Genel Kurul (EGM) tarafından usulüne uygun olarak kabul edildiği tarihten itibaren başlıyor. Bu süre içinde potansiyel kripto para alımları için toplam satın alma tutarı 100 milyon dolarla sınırlandırılmıştır.

Daha önce 11 Ağustos'ta Hong Kong'da listelenen Boyaa Interactive şirketi; yönetim kurulunun, duyuru tarihinden itibaren grubun önümüzdeki yıl içinde düzenlenmiş ve lisanslı ticaret platformlarında kripto para birimleri satın alması için 5 milyon dolarlık bir bütçeye yeşil ışık yaktığını açıkladı.

Seçilen para birimleri arasında öncelikle Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) bulunuyor. Bu kripto para alımları için finansman kaynakları, grubun hem Hong Kong'a hem de denizaşırı ülkelere yayılan operasyonlarından elde edilen nakit rezervlerinden kaynaklanıyor.

Kaynak: Cryptonews

E-oyun Devi, 100 Milyon Dolarlık Kripto Para Yatırımı Yapacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar