e-Ticaret devinin reklamlarında ”sanal para” vurgusu

1 Dakikada Okunabilir


e-Ticaret sitesi ve en fazla satış yapan internet sitelerinden birisi olan eBay, sanal paralara vurgu yapan yeni reklam panolarında göründü. Bitcoin ve kripto paralara direkt olarak atıfta bulunmayan reklam panolarında kripto para birimleri hakkında sanal paralar vurgusu yapıldı ve kısa süre içerisinde bunların eBay ödeme seçenekleri arasına eklenebilecek olduğu lanse edildi.

Kripto para yatırımcılarının çok kısa süre içerisinde hemen dikkatini çeken reklam panoları, sadece saatler sonrasında sosyal medyada kripto para birimi yatırımcılarının dikkatini çekti.

Bazı kripto para meraklısı olan yatırımcılar eBay tarafından ödeme seçenekleri arasına kripto paraların eklenmesi durumunda sonucun çok iyi olacak olduğunu ve piyasa güvenini tekrar kripto para birimleri için tazeleme imkanı sunacak olduğunu belirttiler.

Bitcoin ödeme seçeneğini çok sınırlı sayıdaki işletme kabul ediyor. Gelecek 5 yıl sonrasında insanların kripto para yatırımlarının artması ve buna bağlı olarak kripto para birimi ile ödeme seçeneklerinin eklenmesini eBay gibi e-ticaret devlerinden istemeye başlamasından sonra kripto paraların kabulünün yaygın olarak artış göstermesi bekleniyor. Kripto para fiyatlarının yükselmesi ile ilgili olarak bunlarda ayrı bir önemli gelişme olarak görülüyor.

Gelecek aylarda veya gelecek yıllarda eBay bir ödeme seçeneği tercihi arasına Bitcoin’i eklerse bundan en fazla yararlanacak olan e-ticaret sitelerinden birisi olacaktır ve sadece test etmek için bile milyonlarca dolarlık ürün kripto para birimleri veya Bitcoin ile test amaçlı olarak sipariş verilebilecektir.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
282
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
282
Şaşkın
Lol Lol
403
Lol
Harika Harika
282
Harika
Korkunç Korkunç
242
Korkunç
Ali Gülle
Hayatımın büyük bir kısmını geçirdiğim İstanbul'dan hemen sonra Avrupa'ya taşınmam ile kripto para sahibi olmam aynı zamana denk geliyor. Avrupa'da kripto paraların daha fazla insana ulaşması ve daha fazla insanın bilgi sahibi olması için buradayım.
error: Kopyalama Engellendi!