Kripto Para Haberleri

‘’E11EVEN MIAMI’’, Kripto Para ile Ödeme Kabul Edecek

Miami şehir merkezinde yer alan ve gece kulübü olarak faaliyetlerine devam eden E11EVEN MIAMI, yakın zamanda yaptığı bir duyuru ile birlikte, kripto para ile ödeme alacağını dile getirdi. Eğlence sektörünün en önemli markalarından biri olan bu adres, yeni döneme ayak uydurmak ve müşteri memnuniyetini arttırmak adına böyle bir hamle yaptı.

Eğlence sektörünün dijital varlıkları kabul ediyor olması gerçekten müthiş bir gelişme. Bu arada bahsi geçen işletmeyi araştırdığınız takdirde bu sektörde ne kadar önemli ve söz sahibi bir adres olduğunu sizler de göreceksiniz. İşletmelerin bu konuda attıkları adımları bizler de memnuniyet ile karşılıyor ve gündeme taşımaya ekstra çaba sarf ediyoruz.

Bu hamle diğer işletmelere de örnek olacak ve inanıyoruz ki yakın gelecekte birçok eğlence merkezi de benzer bir işe adım atacaktır. Dilerseniz işletme sahibine de kulak verelim ve neden böyle bir hamle yaptıklarını da daha iyi anlamış olalım.

Gino LoPinto: Son teknolojiyi Takip Ediyoruz

İşletme ortağı Gino, işletmelerinin her zaman için yeni dönem teknolojisini takip ettiği ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına bu teknolojiyi sektöre entegre etmeye çalıştıklarını ifade etti. Yeni dönem ile birlikte ziyaretçilerimiz ödemelerini kripto para birimleri ile de yapabilecek dedi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum hard fork öncesi ''stok'' yapan yatırımcılar sayesinde değer kazanabilir

Bu gelişme uzaklarda olmamıza rağmen bizleri de mutlu etti çünkü geleceğin para birimleri olarak lanse ettiğimiz varlıkların sektörel bazda değer kazanması yatırımcıları için de önemli. Her geçen gün daha fazla işletmenin bu tür adımlar attığını görebiliyor ve bir kez daha mutlu oluyoruz.

Miami şehrinin en önemli eğlence mekanlarından bir tanesi de kripto paraları kabul etmiş durumda ve müşterilerinin kripto para ile ödeme yapabileceğini dile getiriyorlar. 2014 yılından bu yana eğlence sektöründe hizmet veren işletme, her geçen gün kendini biraz daha geliştiriyor ve teknolojiye olan yakınlığı ile biliniyor. Atılan bu adım ile birlikte eğlence sektöründeki diğer firmalara da öncülük edeceklerini düşünüyor ve kendilerini sizlerin huzurunda tebrik ediyoruz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu