eBay: Kripto paraları tercih etmeyeceğiz!

1 Dakikada Okunabilir


En iyi bilinen e-ticaret platformlarından biri olan eBay, kripto para birimlerini bir ödeme şekli olarak destekleyeceğine dair söylentileri reddetti.

Consensus 2019 konferansındaki bir işaretten sonra söylentiler dolaşmaya başladı eBay ve kripto arasında bir bağlantı olabilecek olduğu iddia edildi. Ancak platform, reklamın ASIC madencileri de dahil olmak üzere platformda satılan kripto para birimiyle ilgili ürünlere atıfta bulunduğunu açıkladı.

eBay, dijital varlık ödeme seçeneklerini eklemek istemediğini açıkça belirtti ve dijital varlıklarla ödeme kabul etmemek konusunda kesin bir karara vardıklarını açıkladı. eBay tarafından kripto paraların kabul edilecek olduğuna dair bazı iddialar ortaya atılmıştı.

eBay, kripto söylentilerini destekleyen, bazı çalışmalar olsa da yatırımcıların büyük bölümü bunun olmayacak olduğunu tahmin ettiklerini ifade etmiş ve eBay yönetiminin buna izin vermeyecek olduğunu ifade etmişti.

Ayrıca eBay ve Binance Coin’i (BNB) hakkında söylentiler vardı ve BNB’nin güçlü bir dijital varlık olduğunu kanıtlamış olmasına rağmen, resmi kanallara göre eBay ve Binance arasında yakın bir ortaklık yok.

BNB Çarşamba günü 25.26 dolar seviyesinden işlem gördü, BTC 8.000 $’ı aştı ve altcoin fiyatlarını çok iyi seviyede artırdı. BNB ayrıca, Ethereum ağından uzaklaştıktan sonra özel bir düğüm ağı kullanan yeni bir kripto para türüdür. Yeni varlık daha hızlı ve daha düşük ücretlerle transfere izin vermektedir, ancak yine de perakende ödeme aracı olarak kullanılmaya henüz hazır olan bir madeni para değildir..


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
363
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
363
Şaşkın
Lol Lol
80
Lol
Harika Harika
363
Harika
Korkunç Korkunç
322
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!