Altcoin Haberleri

Efsanevi tüccar Peter Brandt, XRP’nin Yeni Rekor Seviyeye Çıkacağını İddia Etti

Peter Brandt, Ripple (XRP) grafiğinde tüm zamanların en yüksek seviyesine işaret eden teknik bir model olduğunu tespit etti.

Ocak 2018’de zirve seviyeler yakın bölgeden XRP satın alan kişiler yıllarca bekledikten sonra tekrardan XRP’lerini kâr ile satma fırsatı yakalayabilir.

Peter Brandt: XRP rekora gidebilir

Deneyimli emtia tüccarı Peter Brandt’e göre Ripple (XRP) haftalık grafikte tersine çevrilmiş bir baş-omuz modeli oluşturduktan sonra ilerleyen günlerde tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabilir.

Peter Brandt:

Bozulmuş göreceli güç ile bu olası ters baş ve omuz fiyatların daha da yükselebileceğini (yeni ATH’ler) gösteriyor.

Efsanevi tüccar Peter Brandt, XRP'nin Yeni Rekor Seviyeye Çıkacağını İddia Etti –

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından Ripple’a dava açılmasına rağmen, 6 Nisan’da XRP Bitstamp borsasında 3 yılın en yüksek seviyesi olan 1,11 dolara yükseldi. En çok sevilen altcoinlerdeni bir olan XRP’de bu yükseliş ile tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri 2 trilyon dolara çıktı.

Peter Brandt, XRP rallisinin Ripple’ın SEC’e karşı kazandığı son mahkeme galibiyetine ve “isanların çılgınlığına” bağlıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Cash 600 dolar seviyesini geçti

Ripple ve SEC davasına bakan ABD’li Yargıç Sarah Netburn, bu haftanın başlarında Ripple’ın Bitcoin ve Ethereum ile ilgili belgeler üretme isteğini kısmen onayladı.

Peter Brandt boğaya rağmen Ripple (XRP) almayacak

XRP, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,40 dolardan hala %70 geride. Görünüşe göre bu aşılmaz zirve seviyesi CNBC’nin, 2018’in başlarında kripto para piyasası balonu sırasında Poloniex’te XRP’nin nasıl satın alınacağına dair garip bir öğretici yayınlamasıyla aynı zamanda görüldü.

Peter Brandt, Ripple’ın kısmen sahip olduğu önceden madenciliği yapılan XRP’yi küçümsenmesiyle ilgili uzun zamandır uyarı yapıyordu. Hatta usa analist SEC dava açmadan önce bile Ripple’ın kayıtsız bir menkul değer olduğunu söylüyordu.

Tüm bu boğa görünümüne rağmen efsanevi analist Peter Brandt hala XRP almayacağını söylüyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu