Anasayfa Altcoin Ekim 2023'te İzlenecek En İyi 3 Kripto Para: PEPE ve Fazlası...

Ekim 2023'te İzlenecek En İyi 3 Kripto Para: PEPE ve Fazlası...

Altcoin

Ekim ayına sonunda giriş yaptık ve işte bu ay dikkat edilmesi gereken Pepe Coin de dahil olmak üzere 3 kripto para birimi:

Ekim 2023'te İzlenecek En İyi 3 Kripto Para: PEPE ve Fazlası...

Kripto para endüstrisinden insanlar, tarihsel olarak yükselişin yaşandığı Ekim ayını sabırsızlıkla bekliyor. 2021'de kripto piyasası "çifte zirve" rallisini yalnızca bu ay başlattı ve Kasım ayına gelindiğinde birçok varlık yeni zirvelere ulaştı. Duygular son zamanlarda iyileşiyor ve analistler gidişatın boğaların lehine dönmesini bekliyor. İşte Ekim 2023'te dikkat edilmesi gereken en önemli kripto para birimleri:

1. Bitcoin (BTC)

Bitcoin (BTC), 2013'ten bu yana yatırımcılara yalnızca iki kez Ekim'de, bir kez 2018'de ve diğer kez 2014'te negatif getiri sağladı. Bu iki örnek dışında, yatırımcılar bu ay boyunca yalnızca kazançların tadını çıkardılar. Üç önemli gösterge şu anda Bitcoin'in (BTC) düşüş eğiliminin dışında olabileceğine işaret ediyor.

Bitcoin'in Rezerv Riski şu anda tarihi düşük seviyelerde seyrediyor. Bağlamda, piyasa fiyatlarının düşük olduğu bir dönemde, düşük rezerv riski, rezerv sahipleri arasında yüksek güvene işaret ediyor. Geçmişte, bu metriğin okuması ne zaman yeşil bant etrafında gezinse, fiyat sonunda bir toparlanma kaydetti.

Ekim 2023'te İzlenecek En İyi 3 Kripto Para: PEPE ve Fazlası...

Ayrıca, Bitcoin'in MVRV oranı okuması şu anda varlığın piyasa değerinin, gerçekleşen değerinden önemli ölçüde düşük olduğunu gösteriyor. Sürekli olarak tarihsel olarak birikim bölgeleri olarak hizmet veren seviyelerin etrafında geziniyor. Ek olarak, en az bir yıl boyunca hareketsiz kalan BTC'lerin şu anda ATH'de olduğunu belirtmek ilginçtir. X'te yakın zamanda yayınlanan bir Messari başlığı, bu imayı çürüterek şunları kaydetti:

"Bu eğilim, Bitcoin (BTC) arzının büyük bir yüzdesinin, Bitcoin (BTC) fiyatının eninde sonunda toparlanacağına inanan uzun vadeli yatırımcılar tarafından tutulduğunu gösteriyor."

Bu nedenle, dip muhtemelen zaten içerideyken, önümüzdeki ay Bitcoin'de (BTC) bir miktar hareket beklenebilir. Ethereum (ETH) şu anda Bitcoin (BTC) ile 0,9'luk güçlü bir korelasyona sahip. Bu nedenle, en iyi dijital varlıkların her ikisi de toplu olarak 2023'ün 4. çeyreğine doğru yükseliş söylemini yenileyebilir.

Ekim 2023'te İzlenecek En İyi 3 Kripto Para: PEPE ve Fazlası...

2. Pepe Coin (PEPE)

Yatırımcılar ve tüccarlar, en büyük kripto para birimlerini gözetlemenin yanı sıra Pepe Coin (PEPE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi meme coin'leri de radarlarında bulundurabilirler. Pepe Coin bu yılın sadece ikinci çeyreğinde piyasaya sürüldü. Şu anda 4. çeyreğe ilişkin olarak uyulması gereken herhangi bir geçmiş emsal bulunmamaktadır.

Lookonchain, birçok akıllı cüzdan adresinin Pepe Coin ile işlem yapmaya başladığını açıkladı. PEPE'den 38.860 kat kazanç elde eden yatırımcı, birkaç saat önce bu varlığı tekrar satın almak için 645 bin dolar harcadı. Bu zincir üstü veri izleme platformunun bir başka paralel tweet'i ortaya çıktı:

Ekim 2023'te İzlenecek En İyi 3 Kripto Para: PEPE ve Fazlası...

“3 saat önce oluşturulan 2 yeni cüzdan, 1,08 ton PEPE satın almak için toplam 801 bin dolar harcadı.“

Akıllı para cüzdanlarının genellikle kanıtlanmış geçmiş performansları vardır. Dolayısıyla son dönemdeki birikim çılgınlığı Pepe Coin'in Ekim ayındaki performansının habercisi olabilir.

3. Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB) topluluğu üyeleri bile heyecanla Ekim ayını bekliyordu. Shiba Inu (SHIB), 2021 yılında ATH'sini bu ayda oluşturdu ve toplamda %830,14 oranında değer kazandı. Aynı şekilde Eylül ve Kasım 2022 de düşüş aylarıydı. 

Ekim 2023'te İzlenecek En İyi 3 Kripto Para: PEPE ve Fazlası...

Ancak varlık Ekim ayında yeşil bir mum bastı ve %10 oranında artış gösterdi. Son zamanlarda Shiba Inu (SHIB), 0,000007$ eşiği civarında likidite topluyor. Token, 2023'te de Ekim eğilimini onurlandırabilir ve doğru piyasa koşulları altında toparlanma kaydedebilir.

Ekim 2023'te İzlenecek En İyi 3 Kripto Para: PEPE ve Fazlası... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar