Anasayfa Altcoin Elon Musk, X Coin'i Reddetti: DOGE ile İlgili Tutumu Ne Olacak?

Elon Musk, X Coin'i Reddetti: DOGE ile İlgili Tutumu Ne Olacak?

Altcoin

Elon Musk'ın paylaşımına göre; sosyal medya platformu X'e bağlı bir X Coin olmayacak. Peki, Musk'ın Dogecoin konusundaki tutumu ne olacak?

Elon Musk, X Coin'i Reddetti: DOGE ile İlgili Tutumu Ne Olacak?

Elon Musk'ın speküle edilen "X Coin"i kısa süre önce reddetmesi, kripto para topluluğu içerisinde özellikle Dogecoin (DOGE) ile ilgili tartışmaları alevlendirdi.

Musk, platformun dâhili bir tokene sahip olmasına ilişkin spekülasyonlara net ve doğrudan bir "Hayır" yanıtını verdi.

"X Coin" hakkındaki söylentiler; Twitter'ın X olarak yeniden markalaşmasından önce, özel meraklılar tarafından keşfedilen kod parçacıklarının benzersiz bir dijital para biriminin yaratıldığını göstermesiyle ortaya çıktı. Fakat platformun gelişimi ve sahiplikteki değişim nedeniyle bu niyetler durduruldu.

Dogecoin Hakkındaki Tartışmalar Alevlendi

Elon Musk, X Coin'i Reddetti: DOGE ile İlgili Tutumu Ne Olacak?

Musk'ın açıklaması, DOGE destekçileri de dâhil olmak üzere kripto para meraklılarının büyük ilgisini çekti. Musk'ın X'i satın almasından bu yana DOGE'nin yerel bir para birimi olarak entegre edilmesi konusunda spekülasyonlar yapılıyordu. Musk'ın son yanıtı, bu tartışmaları yeniden alevlendirdi ve yeni spekülasyonları tetikledi.

Musk'ın yanıtı, yalnızca X Coin ile ilgili sorulara odaklandı ve diğer ilgili konulara değinmedi. Bu durum; Musk'ın yanıtının, X platformu için token işlemlerinin reddini içerip içermediği veya DOGE'nin hala bu amaç için düşünülüp düşünülmediği sorusunu gündeme getiriyor.

Elon Musk, X Coin'i Reddetti: DOGE ile İlgili Tutumu Ne Olacak? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik