Altcoin Haberleri

Elon Musk Yeni Oyuncağını Buldu

Dogecoin’in en büyük destekçilerinden biri olan Elon Musk, artık bu varlık için yapabileceği bir şey kalmadığını anlamış olacak ki rotayı farklı bir varlığa çevirmiş durumda. Attığı tivit ve yaptığı konuşmalar ile birlikte varlıkların yükselişini mümkün hale getiren Musk, şimdilerde BabyDoge ile yakından ilgileniyor. Hatta kısa bir süre önce attığı tivit sayesinde %100’lük bir artışa destek vermiş oldu.

Elon Musk’ın dijital para yatırımcıları tarafından en sevilmeyen isim olduğunu tahmin etmek pek de zor değil. Dogecoin’i nasıl ve ne şekilde yücelttiğini sizler de gayet iyi biliyorsunuz. Ayrıca en büyük bitcoin ve doge yatırımcılarından biri olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Fakat bir süre sonra bu desteği çekerek farklı varlıkla yöneldi.

Babydoge da onlardan biri. Ne yapmaya çalıştığını anlamak pek mümkün değil ancak yatırımcılar tarafından sevilmediği aşikar. İnsanlar artık ona güvenmiyor ve hatta yapılan araştırmalar da bu gerçeği daha çarpıcı bir şekilde gözler önüne seriyor.

Tesla Ve Bitcoin İlişiği Kesildi

Tesla Ve Bitcoin

Artık bitcoin varlıklarınız ile Tesla satın alabileceksiniz duyurusundan kısa bir süre sonra bu ilişkiye ara verildi. Eğer resmi adresi ziyaret ederseniz ödeme yöntemleri arasında bitcoin’in ya da herhangi bir dijital varlığın yer almadığını sizler de göreceksiniz. Elon Musk, verdiği destek ile varlıkları bir adım ileriye taşırken sonrasında onları e yatırımcıları yalnız bırakabiliyor.

Şimdilerde BabyDoge ile yakın temas halinde ve az önce de ifade ettiğimiz gibi %100’lük bir artışın da mimarı konumunda. Öyle zannediyoruz ki yeni dönemde bu varlığın ismini çok daha sık duyacağız. Elon Musk da desteğini herhangi bir şekilde esirgemeyecektir. Fakat bu kez yatırımcılar aynı hataya düşmeyecektir. Daha temkinli olacaklarını tahmin etmek pek zor değil. Elon Musk, yeni oyuncağını buldu ve şu an büyük bir keyifle oynamaya devam ediyor. Bizler de küçük yatırımcıların gelişmeler konusunda çok daha dikkatli olmaları gerektiğini düşünüyor ve bir kez daha bu konu ile ilgili uyarıda bulunuyoruz.

İlginizi Çekebilir: Kripto Para Yatırımında En Kârlı Seçenek Hangisi?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu