Anasayfa NFT Elon Musk Yine Gündem Oldu! NFT Paylaşımı Dikkat Çekti

Elon Musk Yine Gündem Oldu! NFT Paylaşımı Dikkat Çekti

NFT

Elon Musk, X üzerinden NFT temalı bir video paylaştı. Söz konusu paylaşım, kripto topluluğunun dikkatini çekti.

Elon Musk Yine Gündem Oldu! NFT Paylaşımı Dikkat Çekti

Tesla CEO'su ve X sosyal medya uygulamasının sahibi Elon Musk, yaptığı bir paylaşım ile yeniden gündem oldu. Musk, üzerinde farklı yazıların yer aldığı dönen altın bir NFT anıtını paylaştı ve "Her ne olduysa..." notunu düştü.

Bu anıtın, gürültülü bir müzik eşliğinde döndüğü fark ediliyor. Çevresinde "Vanity Trophy"nin sergilendiği altın bir top ve söz konusu topun üzerinde bir "NFT" gösteriliyor. Kupanın tabanında popüler kripto terimi "HODL" sergileniyor ve üzerinde "Never Sleep Computers" yazısı yer alıyor. 

Elon Musk'ın Paylaşımı Bazı Mesajlar Taşıyor

Elon Musk Yine Gündem Oldu! NFT Paylaşımı Dikkat Çekti

Şifreli gönderi, pek çok mesaj taşıyor. Birincisi, NFT piyasası muhtemelen çöktü ve en iyi blue chip varlıklarından bazıları ilk fiyatlarına kıyasla önemli ölçüde düşüş yaşadı. 

Ayrıca, bugün birçok kripto savunucusunun tavsiye ettiği gibi HODLing ilkelerine uyulsaydı piyasada her zaman yaşanan aralıksız fiyat çöküşü gerçekleşmeyecek ve böylece sektör daha da güçlenecekti.

Elon Musk'un "Never Sleep Computers" başlıklı gönderisi, aynı zamanda kesinti yaşayan protokollere de değiniyor. Son zamanlarda en iyi blockchain'lerde büyük bir kesinti yaşanmamış olsa da tarihî kapanmalar, bu protokollerin orijinal manifestolarından ne kadar saptığının altını çiziyor.

Çoğu kripto para biriminin tanık olduğu düzeltmeler, daha geniş finansal piyasadaki eğilimleri ortaya koyarken, aynı zamanda piyasanın şu ana kadar genel olarak ne kadar öngörülemez olduğunun da altını çiziyor.

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'ndan (SEC) spot Bitcoin ETF onayı gelme olasılığı göz önüne alındığında; yatırımcıların, piyasanın genel olarak periyodik çöküşlere karşı bağışık olmadığını bilerek uygun bir risk yönetimi uygulamaları gerekmektedir.

Kaynak: U.Today

Elon Musk Yine Gündem Oldu! NFT Paylaşımı Dikkat Çekti içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan