Altcoin Haberleri

Elon Musk’a Güvenmek mi? Bir Daha Asla!

Mayıs Ayı’ndan bu yana %80 oranında bir düşüş yaşandı. Hangi dijital varlık olduğunu zannediyoruz ki sizler de çok iyi biliyorsunuz. Dogecoin, bir meme coin olarak piyasaya çıktığına en ilginç şaka parası idi ve bir süre sonra Elon Musk’ın desteği ile muazzam bir büyüme elde etti. Aynı zamanda kısa süre içerisinde popüler hale geldiğini de unutmamak gerekiyor. Ancak uzmanlar yanılmadı ve sert düşüşler ile birlikte Dogecoin efsanesi ne yazık ki eski haline dönüş yaptı.

Şimdilerde yatırımcılar bu büyük düşüşü ve aslında Elon Musk’ı konuşuyor. Yatırımcıların büyük bir kısmı bu ismi duymaktan rahatsız ve ondan nefret edenlerin sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor diyebiliriz.

Şaka para birimi türündeki en dikkat çekici varlıklar arasında yer alan Dogecoin, Musk’ın tivitleri ile birlikte büyük bir yükseliş sergilerken birçok uzman bunun organik bir büyüme olmadığını ifade etmişti. Elbette çok güzel paralar kazanan yatırımcılar da oldu ancak bir süre sonra aldıklarını geri vermek zorunda kaldılar.

Dogecoin için Daha Fazlasını Yapamam!

doge

Elon Musk’ın Dogecoin için son açıklaması bu şekildeydi. Hali hazırda kendine ve oğluna Dogecoin yatırımı yaparken bu düşüş aslında en çok onu etkiledi diyebiliriz. Fakat Elon Musk gibi büyük yatırımcılar için bu zararın pek de önemli olduğunu düşünmüyoruz. Burada asıl düşünmemiz gereken kişiler küçük yatırımcılar ve zaten Elon Musk’tan nefret eden kesimi de onlar oluşturuyor.

Dogecoin, bu yılın belki de en çok zarar veren dijital varlıklarından biri oldu. Hali hazırda popüler olması ise ilginç. İnsanlar Dogecoin’e güvenmeye devam ediyor ancak Elon Musk ismi için hissettikleri şey aynı değil.

Yakın gelecekte neler olur ya da ne tür bir grafik sergileyecek bilinmez ancak yatırımcılar yavaş yavaş farklı arlıkla yönelmeye devam ediyor ve uzmanların büyük bir kısmı da Dogecoin efsanesinin patlamaya yakın olduğunu iddia ediyor. Bizler de merakla bekliyor ve gelişmeleri sizlere aktarıyor olacağız.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu