Coin Rehberi

ELROND (EGLD) Nedir?

Bir kamu blok zincirinden söz edeceğiz ve asıl hedeflenen şey ise güvenlik ve verimlilik ile ölçeklenebilirlik olarak karşımıza çıkıyor. Proje ile birlikte programlanabilir ara ve aynı zamanda dApp’lerin daha kolay bir şekilde konuşlandırılması hedefleniyor ve bu hedefe de ulaştıklarını net bir şekilde görebiliyor ve söyleyebiliyoruz.

İnternet ekonomisini daha güvenilir hale getirmenin yanı sıra işlem hızını arttırmak ve özetle, internet ekonomisinin bel kemiğini oluşturmak gibi bir amaç ile yola çıkılmıştır.

Elrond (EGLD) Ne İşe Yarar?

Güvenli alım kanıtı konsensus desteğine sahip, güvenlik ve ölçeklenebilirlik üzerine birlikte çalışmayı mümkün hale getiren yüksek verimli halka blok zinciri olarak tanımlanıyor.

Bu ağı inşa eden isimlere bakıldığında daha önce Google ve Microsoft gibi önemli markalar da karşımıza çıkıyor ve bu markalar ile iş birliği halinde olan araştırmacılar topluluğu ile tanışıyoruz.

Elrond, internet ekonomisinin bel kemiği olmak ve bu ekonomiyi daha güvenilir ve daha hızlı işlem ağına dönüştürmek adına oluşturuldu ve az önce de dile getirdiğimiz gibi kısa vadede bu amacına da ulaşmış görünüyor.

Elrond (EGLD) Nereden Alınır?

22 Haziran 2019 tarihinde binance tarafından listelenen ve alıma açık hale getirilen dijital varlıklardan bir tanesidir. Eğer Binance hesabınız varsa sizler de sorunsuz bir şekilde elrond coin satın alabilirsiniz. Daha hızlı daha güvenilir ve kolay işlem avantajı sunan binance, bu tür alım işlemlerinde editörlerimizin öncelikli tavsiyesi olmayı başarıyor.

ELROND (EGLD)

Elrond (EGLD) Nasıl Alınır?

Binance üzerinden birçok farklı işlem çifti ile Elrond alımı yapabiliyorsunuz. Türk Lirası varlığı ne yazık ki doğrudan işlem yapmanıza yardımcı olmuyor. Eth ya da Btc’ye dönüştürdükten sonra alımlarınızı gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Elrond (EGLD) Kurucusu Kim?

Elrond Benimanin, Lucian Mincuve Lucian Todea isimleri karşımıza çıkıyor.

Elrond (EGLD) Neden Artıyor?

İşlme ücretlerinin çok daha az olması ve güvenlik seviyesinin daha yüksek olması, Elrond’u değerli ve tercih edilir hale getirene n önemli hususlardan bazıları. Yakın zamanda btc ve eth’deki düşüş kayda değer bir seviyeye ulaştı ancak Elrond, tam tersi bir yükselişe imza attı ve hatta kendi rekorunu kırmayı başardı.

Saniyede 10.000’in üzerinde işlem gerçekleştirebiliyor olması ve işlem ücretlerinin inanılmaz düşük olması da Elrond’u daha değerli kılıyor. 3 ayda %1580 yükseliş sergileyen bir başka dijital varlık gösterebilir misiniz? Elrond2un bu yükseliş, 2021 yılında da devam edecek gibi görünüyor ve az sonra bahsedeceğimiz son dakika haberi de bunun ön görülerinden biri olacaktır.

Popüler Altcoin 3 Ayda %1580 değer Kazandı!

3 ayda tarihi bir rekora imza atan Elrond, yatırımcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Elrond, dağıtım maliyetlerini ve ağa yaılan çeşitli katkılar için ödülleri daha eşitlikçi dağıtabilmek adına ERD’yi tercih ediyor.

2018’in üçüncü çeyreğine gittiğimizde bir prototip başlatan ve 2019’un ilk çeyreğinde halka açık olmak kaydı ile test ağını piyasaya süren oluşum, kısa süre içerisinde büyük gelişmelere imza attı ancak onu asıl dikkat çekici hale getiren detay ise son 3 aylık süre zarfında yaşadığı yükseliş oldu.

%1580’lik yükseliş, tarihi rekor olarak kripto para piyasasındaki yerini aldı ve yatırımcılarına en çok kazandıran alt coinlerden biri olduğunu da bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Elrond (EGLD) Fiyatı

Lira Türk Lirası karşılığıdır.

Elrond (EGLD) Piyasa Değeri

Türk Lirası piyasa değeri ile bu piyasada ne kadar güçlü ve önemli bir yere sahip olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz.

ELROND (EGLD)

1 Elrond (EGLD) Kaç TL?

Türk Lirası.

1 Elrond (EGLD) Kaç Dolar?

Dolar.

Elrond (EGLD) Yükselir mi?

Tarihi rekor sonrası devam edecek bir yükselişten söz etmek ütopik olabilir. Analistlerin değerlendirmeleri de an itibarıyla bu şekilde. Alım yapmak için şu an uygun bir seviyede olmadığını sizler de fark ediyor olacaksınız. Zirveyi görmüş durumda ve alım yapacaklar için büyük bir risk taşıyor. Eğer al sat yaparak kar elde etmeyi düşünüyorsanız şu an satış yapmak daha doğru ve daha sağlıklı bir hamle olacaktır.

Elrond (EGLD) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

Her dijital varlık mining fırsatı sunmuyor ve EGLD de bunlardan biri. Mining yapmak yani kazmak isterseniz eğer piyasada bunun için uygunluk gösteren dijital varlıkları tercih edebilirsiniz.

Elrond (EGLD) Geleceği

Dijital ekonominin bel kemiği olmak ve bu ekonomiyi çok daha güvenilir kılmanın yanı sıra çok daha hızlı ve erişilebilir hale getirmek gibi hedefleri olan ağ, an itibarıyla bu hedeflerin büyük bir kısmını yerine getirmiş durumda. Elrond, geleceği olan ve dijitalleşme devam ettiği sürece değer kazanacağını düşündüğümüz varlıklardan biri. Son 3 aydaki yükseliş de bunun en önemli göstergesi ve daha da önemlisi btc ve eth’de yaşanan düşüşe rağmen herhangi bir şekilde olumsuz etkilenmemiş olmasıdır. Yatırımcılarına uzun vadede çok daha fazla kazandıracak güvenilir bir liman ve henüz tanışma fırsatınız olmadıysa sizler de Elrond ile tanışabilir ve analizlerinizi yapabilirsiniz.

ELROND (EGLD)

Elrond (EGLD) Twitter Adresi

Elrond resmi Twitter hesabına sizler de https://twitter.com/elrondnetwork?lang=tr bağlantısını kullanarak erişim sağlayabilir ve dilerseniz takibe alabilirsiniz. Elrond’a dair birçok gelişme ve yine güncel haberler de birinci ağızdan bu adres aracılığı ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

Elrond (EGLD) Analist Yorumları

Analistlere göre FOMO, satış baskısının çok daha az olması ile birlikte EGLD’yi tarihinin en yüksek seviyesine taşımaya devam ediyor. Hatta az önce de ifade ettiğimiz gibi kendi rekorunu da kırmış durumda ve bunu da btc düşüşe geçtiği anda yapmış olması onu ilgi odağı haline getirdi. Yatırımcılarına 3 aylık kısa bir süre içerisinde en çok kazandıran dijital varlıklardan biri ancak bu yükselişin dengeleme dönemi de mutlaka olacak ve elbette düşüş yaşanacaktır. Şu an için alım yapmak pek de doğru bir hamle olmayacaktır.

Elrond (EGLD) Ne zaman Çıktı?

2019 yılında dünyanın en büyü kripto para borsası olan binance’ta listelenen EGLD’nin çıkış tarihine air net bir bilgi ne yazık ki mevcut değil. Fakat 2019’da listelenmiş olması en azından çıkış tarihine dair tahminler yapmamıza yardımcı olacaktır. Piyasada yerini aldığı andan itibaren çok sayıda yatırımcıya ulaşmayı başaran ve piyasa hacmini de her geçen gün biraz daha büyüten dijital varlık, son dönemin en çok kazandıran alt coinlerinden biri olarak da tarihe geçmeyi başardı.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu