Kripto Para Haberleri

Emaar Group, ICO geliştirmek istiyor!

Dünyanın en yüksek binasından sorumlu olan emlak firması kendi kripto sembolünü geliştirmek istediğini duyurdu.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin en büyük emlak şirketlerinden biri olan  ve yaklaşık 3000 metre yüksekliğindeki Burj Khalifa’nın arkasındaki firma olan Emaar Group, Pazartesi gününün sonunda müşterileri ve ortakları için “Emaar topluluk belirteci” geliştirmeyi planladığını açıkladı. 2019’da (ICO) başlatılması hedefi olduğu açıklandı.

Firma , ERC-20 standardına uygun olarak tasarlanmış Ethereum tabanlı bir belirteç oluşturmak üzere İsviçre merkezli bir kripto para başlangıcı olan firma Lykke AG ile ortak olacaklarını duyurdu. Bir kez geliştirildikten sonra, Emaar bir basın bültenine göre belirteci bir başvuru ve sadakat sistemi olarak kullanmayı planladıklarını açıkladı.

Müşteriler, alışveriş merkezlerini, eğlence tesislerini, çevrimiçi alışveriş merkezlerini veya diğer mülkleri içeren herhangi bir Emaar holdinginde ICO’yu kullanabilecekler. Topluluk belirteci ile Emaar, 1 milyar internet kullanıcısının potansiyel bir kullanıcı tabanını hedeflemekte ve bunu yaparken güvenilir bir belirteç ortaya çıkarmak istiyor.

Emaar’ın ICO’su hakkında çok az ayrıntı yayınlandı, ancak şirket bunu, ilk tanıtımın başlatılmasından sonraki 12 ay içinde sonuçlandırmayı planladıklarını açıkladı. Yalnızca Avrupalı ​​alıcılara açık olacak bu ICO, daha sonrasında ise tüm dünyaya açılabilir. Emaar ne kadar yatırım almak istediklerini ise açıklamadı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin 3.600 Dolara Geriledi

Açıklamada, Emaar Properties başkanı Mohamed Alabbar, şirketin “Emaar deneyimini genişletmek” istediğini söyledi:

En gelişmiş ve yenilikçi fiziksel yapıları inşa etmeye devam etsek bile dijital dünyayı kucakladık ve müşterilerimizi ve paydaşlarımızı küresel olarak memnun etmek ve fayda sağlamak için çalışıyoruz. Emaar topluluğu, dijital dönüşüm yolculuğumuzda önemli bir adım attı.

Burj Khalifa’ya ek olarak, Emaar Group, Dubai Alışveriş Merkezi’ni (toplam alana göre en büyük ikinci alışveriş merkezi), Dubai Opera’sını, Dubai Fıskiyesini ve diğer birçok mülkünü oluşturdu ve bunların hepsinin sahibi.

Lykke CEO’su Richard Olsen yaptığı açıklamada, başlangıçta kitlesel pazar kullanımına hazır bir “son teknoloji altyapı” geliştirme istekleri olduğunu resmen söyledi.

“Emaar’ın küresel çapta milyonlarca kullanıcıya değer ve fayda sağlama misyonunu desteklemek için deneyim ve uzmanlığımızı arttırmaktan heyecan duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu