Bitcoin Haberleri

En Çok Bitcoin Coinbase’de Var

Kısa süre önce yapılan bir araştırmaya göre, kripto para borsaları müşterileri adına toplam 21 milyon Bitcoin arzının yaklaşık %16,5’ini, yani yaklaşık 3,08 milyon BTC’yi elinde tutuyor.

Mutlak miktar büyük görünse de kripto para borsalarında bulunan toplam arzın yaklaşık %19’u, yani 3,43 milyon BTC 9 Şubat’tan bu yana %10 düştü.

Özellikle, Coinbase, cüzdanlarında yaklaşık 984.300 BTC bulunan en büyük kripto para borsasıdır. Coinbase’i Huobi 413.000 BTC, Binance 318.000 BTC, OKEx 268.000 BTC ve BitMEX 217.000 BTC ile takip ediyor.

En Çok Bitcoin Coinbase’de Var - Koinbox.Net

Kripto Para Borsalarında Bitcoin Azalıyor

Kripto para borsalarında kullanılan toplam BTC miktarı geçen hafta pazartesi günü 18 ayın en düşük seviyesine, 2,3 milyonun biraz üzerine geriledi. Bu düşüş, borsaların elinde buldurduğu BTC sayısında %11’lik bir düşüş olduğunu gösterdi.

Ayrıca aynı dönemde borsa cüzdanlarında bulunan Ethereum miktarı %7’den fazla arttı. Bazı piyasa katılımcıları bunu daha fazla BTC yatırımcısının giderek artan bir şekilde BTC aldığına yorumladı.

Dolaşımda ki Bitcoin arzının neredeyse %60’ı 12 aydan fazla bir süredir hareket etmiyor.

“Kripto Para Ticaretiyle İlgili 9 İpucu ve Sık Yapılan Hatalar” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/kripto-para-ticareti-ipucu-ve-hatalar/

 

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün