Anasayfa Rehber En İyi Bitcoin Otomatik Alım Satım Programları Nelerdir?

En İyi Bitcoin Otomatik Alım Satım Programları Nelerdir?

Rehber

En iyi Bitcoin (BTC) otomatik alım satım programları hangileridir? İşte yeni başlayanlar ve profesyoneller için ücretli ve ücretsiz en iyi al sat bot listesi:

En İyi Bitcoin Otomatik Alım Satım Programları Nelerdir?

Bitcoin otomatik al sat programları, kripto para yatırımcılarının temel ve teknik göstergelere dayalı olarak pozisyon alım satımını otomatikleştirmesine olanak tanır. Botlar, en yüksek "kazanma oranını" veya kârlı işlemlerin yüzdesini elde etmek için rekabet ederek belirli ticaret stratejileri uygular. Çeşitli göstergelerle alım satım yapan pek çok farklı strateji vardır ve zaten göstergelere dayalı ticaret yapıyorsanız, bir alım satım botu bu süreci kolaylaştırmaya yardımcı olabilir.

Günümüzde çok sayıda ücretli ve ücretsiz kripto para alım satım botu var. Bu hizmetler arasında seçim yapmak her türlü kripto yatırımcısı için zordur. Bu nedenle, bu makale en iyi Bitcoin otomatik alım satım programlarını seçmenize yardımcı olacaktır. Yeni başlayanlar için kılavuzumuz, coin trade botları hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak ve sizi şu anda mevcut olan en iyi kripto para ticaret botlarından birkaçıyla tanıştıracak.

Kripto Para Al Sat Botu Nedir?

Bir kripto para alım satım botu, ticaret stratejilerinizi otomatikleştirmenize yardımcı olan bir yazılımdır. Başka bir deyişle, Bitcoin otomatik al sat programları, sizin manuel müdahaleniz olmadan kripto para birimi borsanızdaki ticaret stratejinize dayalı olarak emirleri otomatik olarak yürütür. Bu, riskleri azaltır ve size manuel işlem açan tüccarlara karşı ekstra bir avantaj sağlar.

Mt.Gox günlerinde, Bitcoin (BTC) tüccarları kâr elde etmek için Bitcoin alıp satmak için yazılım yazdılar. Zamanla bunlar günümüzdeki sofistike kripto botlarına dönüştü. Bugün, bu al sat botlarını kullanarak Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC) gibi herhangi bir altcoin ile ticaret yapabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilir.

Bugün kripto para ticaretinin %90'ından fazlası artık bu botlar aracılığıyla gerçekleşiyor. Borsalar artık ticaret bot programları alanına giriyor ve müşterilerine daha iyi ticaret araçları sağlamak ve komisyonlardan daha fazla kazanmak için ticaret hacmini artırmak için Grid botları ve DCA botları yapıyor.

Örneğin KuCoin, Bybit, Bityard, BINGX ve diğer kripto para borsaları yerel botlara sahiptir.

Dolayısıyla, getirilerinizi en üst düzeye çıkarmaya çalışıyorsanız, bu araçları kullanmayı düşünün. Bununla birlikte, bir kripto ticaret botu kullanmaya başlamak kafa karıştırıcı ve bunaltıcı olabilir. Bu nedenle, sizin için en iyi ve kullanımı kolay ticaret botlarını seçtik. Aşağıda listelenen en iyi trade botlarından bazıları ücretsiz ve açık kaynaklı yazılımlardır.

Yeni başlayan biriyseniz, stratejinizi otomatikleştirirken hata riskini azaltan ve kullanıma hazır ticaret stratejisi şablonlarını önceden oluşturmaya şimdiden başlayın.

En İyi Bitcoin Otomatik Alım Satım Programları Hangileridir?

Ücretsiz bir Bitcoin (BTC) alım satım botu veya ücretli bir bot olsun, bu kapsamlı kılavuzumuz, en iyisini seçmenize karar vermenize yardımcı olmak için sektördeki en iyi kripto para ticaret botlarını derinlemesine inceleyecektir.

1. Pionex — En İyi Ücretsiz Kripto Para Ticaret Botu

Pionex'i kullanırken API Anahtarlarıyla uğraşmanıza gerek yoktur. Şimdiye kadar, Pionex'te 18 ücretsiz kripto para birimi botu bulunmaktadır: Pionex Grid Trading Bot, Pionex Leveraged Grid Bot, Pionex Margin Grid Bot, Pionex Infinity Grid Bot, Reverse Grid Bot, Leveraged Reverse Grid Botu Dollar Cost Averaging Bot, TWAP Bot, Trailing Take Profit Bot, BTC Moon, ETH Moon ve Spot-Futures Arbitrage Bot.

1. Pionex — En İyi Ücretsiz Kripto Para Ticaret Botu

Pionex yerleşik kripto para ticaret botlarına sahip bir borsadır. 2017'den beri kripto alanındaki en iyi ücretsiz ve en güvenli otomatik alım satım programlarından biridir. Binance borsası ve Huobi'den gelen likiditeyi toplar ve ücretsiz ticaret botları sunar. Pionex borsası kısa süre önce Spot-Futures Bitcoin, Ethereum ve altcoin arbitraj botunu piyasaya sürdü ve bu geleneksel arbitraj botlarına bir alternatif sağladı.

Ayrıca, Pionex ticaret botunun kullanımı kolaydır. Bu nedenle, birçok kişi bu ticaret botu ile Bitcoin ticareti yapmayı tercih ediyor. Pionex güvenlidir ve Singapur ve ABD'den MAS ve MBS lisansları almıştır.

Pionex, bu listedeki ilk kripto para ticaret botudur ve piyasadaki en iyi ücretsiz bottur. Bununla birlikte, Bitsgap, Pionex ile karşılaştırıldığında daha iyi bir Grid botuna sahiptir, ancak Bitsgap ücretsiz değildir.

2. Bitsgap — Binance için Grid Ticaret Botu

Bitsgap botu en benzersiz grid botlarıyla bilinir. Bu botlar, yalnızca büyük hedge fonlarının erişebildiği yüksek frekanslı olarak alım satım yapmanızı sağlar veya bu araçları yüksek fiyatlarla satın almanız gerekir. Bitsgap grid botu, yatırımları bir kripto tüccarı tarafından önceden tanımlanmış bir ticaret aralığında orantılı olarak dağıtır.

Alım limiti emirleri doldurulduğunda, bot bu fiyatın hemen üzerine yeni bir satış emri girer. Tersine, herhangi bir doldurulmuş satış emrinin altına da yeni bir alış emri girer. Fiyat, ticaret aralığının sınırları içinde kaldığı sürece, bot kesintisiz olarak ticaret yapar. Ayrıca, Bitsgap kısa bir süre önce günde yüzlerce küçük pozisyonun açılıp kapanmasına yarayan Bitsgap Vadeli İşlemler ticaret botunu kullanıma sundu. Bu bot ile daha küçük getiriler alınabiliyor ve riskler en aza indiriliyor.

2. Bitsgap — Binance için Grid Ticaret Botu

Bitsgap algoritması, fiyat her değiştiğinde düşük alım ve yüksek satıştan elde edilen kârı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Otomatik botlar, Zararı Durdur, Trailing UP, Kâr Al ve çeşitli çıkış stratejileri gibi risk kontrol özelliklerine sahiptir. Ayrıca, Bitsgap ticaret terminali size bazı birinci sınıf araçlar sunar.

  • Bulut tabanlı bir çözüm, yani herhangi bir şey indirmenize gerek yoktur.
  • Ticaret botları şeffaf ve verimli bir mantığa dayanmaktadır.
  • DEMO modunda risksiz bot ticaret simülatörü vardır.
  • Hızlı bir bot başlangıcı için geriye dönük test edilmiş stratejiler bulunmaktadır.

3. Cryptohopper - Ticaret Bot Stratejileri ve Pazar Yeri

Cryptohopper, Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paralar için ücretli bir alım ve satım botudur. Ancak ücretli üyeliğe geçmeden önce Cryptohopper'da 7 günlük ücretsiz deneme vardır. Cryptohopper'daki iyi bilinen ticaret botlarından biri, piyasa yapıcı bottur. Bununla birlikte, diğer Grid botlarına kıyasla Cryptohopper, Cryptohopper pazar yerini kullanarak kendi ticaret stratejilerinizi oluşturmanıza ve diğerlerini kopyalamanıza izin verir. Ayrıca alım satım sinyallerini ve şablonlarını da kopyalayabilirsiniz. Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir.

3. Cryptohopper - Ticaret Bot Stratejileri ve Pazar Yeri

CryptoHopper Telegram botu, kripto al sat sinyallerinizi otomatikleştirmenize yardımcı olur. CryptoHopper pazar yeri, kripto sinyalleri, ticaret stratejileri, uygulamalar ve şablonlar gibi üçüncü taraf hizmetleri satın almanıza olanak tanır. Ayrıca, bot bir demo ticaret hesabı, strateji tasarımcısı, sosyal ticaret platformu, kağıt ticaret modu ve piyasa arbitraj aracına sahiptir.

4. KuCoin - Yeni Başlayanlar için Kripto Al Sat Botları

Tanınmış bir kripto para borsası KuCoin'in kullanımı kolaydır ve güvenli bir borsa olduğunu herkes bilir. Bununla birlikte, KuCoin, hem spot hem de vadeli piyasalar için Grid botları ve bir DCA botu gibi birkaç yerleşik ticaret botuna sahiptir.

Kucoin bir borsadır; bu nedenle, bu botlar, API anahtarlarını kullanarak kripto para borsanıza bağlanan herhangi bir üçüncü taraf bottan çok daha iyi al sat gerçekleştirir. Bu, bu makaledeki diğer ticaret botlarına kıyasla en iyi performansı sağlar. Ancak Pionex çok daha iyi bir kullanıcı deneyimine ve bot kapsamına sahiptir.

4. KuCoin - Yeni Başlayanlar için Kripto Al Sat Botları

Bunlara ek olarak, KuCoin ticaret botunu kullanarak ücretsiz ticaret stratejilerinden fayadalanabilirsiniz. Borsalar artık ticaret bot alanına giriyor ve müşterilerine daha iyi ticaret araçları sağlamak, ticaret hacmini artırmak ve böylece komisyon ücretlerinden daha fazla kazanmak için Grid botları ve DCA botları başlatıyor. Örneğin, Gate.io ve Huobi borsalarıda yerleşik ticaret botlarına sahiptir.

5. 3Commas — Kripto Para Bot ve Sinyalleri

3Commas, en iyi Bitcoin, Ethereum ve altcoin botlarından biri olarak tanınmaktadır. Kullanıcı arayüzü daha çok profesyonel tüccarlar içindir. Yakın zamanda 3Commas, yeni bir GRID botu ve bir DCA botu yayınladı. Hali hazırda profesyonel olarak kripto para alım satımı gerçekleştiriyorsanız, kesinlikle 3Commas'ı denemelisiniz. 3Commas hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilir.

5. 3Commas — Kripto Para Bot ve Sinyalleri

  • İki abonelik düzeyi vardır: Temel ve Pro. Temel seviye bot fiyatı ayda 29 ABD doları iken, ikincisi aylık 99 ABD doları tutarındadır ve birçok özelliğe sahiptir.
  • 3Commas'taki kripto para ticaret botu, teknik göstergelere dayalı olarak birden fazla Bitcoin (BTC) ticaret stratejisi uygulayabilir ve kâr için Bitcoin ticaretini etkinleştirebilir.
  • Topluluğu iyidir ve 3Commas Bitcoin ticaret botunu kullanarak bazı çevrimiçi kurslar satın alabilirsiniz.
  • Ayrıca, platform üçüncü taraf kripto sinyallerine sahip pazar yerine sahiptir.
  • Tüm bunlara rağmen 2023’ün ilk ayında 3Commas platformundan 100.000 API anahtarı çalındığından dolayı bu ticaret botu şu sıralar güvenilmez olarak düşünülmektedir.

6. Cornix - Telegram Tabanlı Otomatik Kripto Sinyalleri

Cornix, en iyi otomatik kripto para ticaret platformlarından biridir. Cornix’in bu listeye girmesinin ana nedenlerinden biri, son teknoloji yazılımlarınının basit olması ve kullanıcı dostu bir arayüze (bot üç tıklamada oluşturulabiliyor) sahip olmasıdır. Ayrıca en büyük kripto sinyal sağlayıcıları pazarına sahiptir ve destekleri sektördeki en iyisi olarak derecelendirilmiştir.

6. Cornix - Telegram Tabanlı Otomatik Kripto Sinyalleri

Cornix, herkesin kripto ticareti yapabileceğine inanıyor ve insanların güvenlikten ödün vermeden basit bir kripto para ticaret platformuna erişmesine izin vermek istiyor. Son zamanlarda yeni bir Gelişmiş DCA botları yayınladı. Cornix'i kredi kartı bilgileri girmeden ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

7. Shrimpy — Sosyal Bitcoin (BTC) Ticaret Platformu

Shrimpy bot, yeniden dengeleme için ücretli bir kripto para trade bot hizmetidir. Ayrıca, bu özelliği Shrimpy’i diğer Bitcoin (BTC) ticaret bot hizmetlerinden farklı kılar. Portföyünüzü otomatikleştirmenize ve belirli bir orana göre yeniden dengelemenize yardımcı olur. Shrimpy ticaret botu, 2022'de öne çıkan en güvenli kripto ticaret botlarından biri oldu ve bu yüzden listemizde yer alıyor.

7. Shrimpy — Sosyal Bitcoin (BTC) Ticaret Platformu

Ancak sadece portföy yönetimi, endeksleme, yeniden dengeleme ve stratejik geriye dönük test için tasarlanmış bir bottur. En iyi yanı, kripto para portföyünüzü yeniden dengelemektir. 10'dan fazla kripto para borsasını destekler. Shrimpy kripto para ticaret botu, her gün yalnızca birkaç işlem gerçekleştirir. Bu yüzden HODL yapanlar için daha iyidir. Shrimpy ayrıca, diğer kripto para tüccarlarını takip edebileceğiniz bir kopya ticaret özelliğine de sahiptir.

Yukarıdaki 7 kripto alım satım botu şu anda piyasada bulunan en iyi ve en güvenilirleridir. Bu listeye ek olarak yapay zeka ve DeFi alanına odaklanan benzerleri bulunmaktadır. 2023 yılının başlarından olsakta bu yıl ve ilerleyen yıllar yapay zeka ve DeFi alım satım botları açısından büyük gelişmeleri doğuracak gibi duruyor.

En İyi Bitcoin Otomatik Alım Satım Programları Nelerdir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)