En İyi Mobil Kripto Para Cüzdanı Uygulamaları

5 Dakikada Okunabilir


Bitcoin ve kripto para birimleri söz konusu olduğunda, onları satın almak ile yeterli değil. Bitcoin ve kripto paraların mobil cihazlarda saklanması büyük önem taşırken, kripto para yatırımcısı yatırımcı kişiler satın alma adımından sonra ne yapmaları gerektiğini her zaman bilemeyebilirler. Kripto para projeleri, güvenliği ve rahatlığı nedeniyle dünyayı blockchain üzerinden zincirlemeyi umsa bile bunun gelecekte gerçek olup olmayacağını yine zaman belirleyecek. Öyleyse bu teknolojik gelişme önceden var olan teknolojiyle el ele yolunda yürümek zorundadır. Böylece, kripto para birimi depolama sunan mobil uygulamalara yani mobil cüzdanlara sahip olmak son derece önemlidir.

Bitcoin Cüzdan Uygulamaları

Bir Bitcoin cüzdan uygulaması, Bitcoin veya diğer kripto para birimlerinin özel ve genel anahtarlarını barındırmaya adanmış bir mobil uygulamadır. Çoğu uygulama, kripto para satına alma, satma ve saklamaya izin verir. Ancak Bitcoin cüzdanlarının asıl amacı kripto paralarınızı Bitcoin cüzdanında saklamanıza izin vermesidir. Bir cüzdandan beklenen kripto para satın almaya izin verip vermemesi değil, daha çok cüzdanın sizin kripto paralarınızı güvenle saklayıp saklayamayacak olduğunu bilmesine bağlı olarak değişir. Kripto para cüzdanlarının geleceği konusunda yapılacak olan çalışmalara bağlı olarak daha iyi kripto para cüzdanlarının ortaya çıkması gelecekte insanlar için mümkün olabilecektir. Bazı uygulamalar, kullanıcıların QR kodlarını kullanarak kripto para birimi tipinde satıcılara ödeme yapmalarına izin verir.

Kullanımınız için bir Bitcoin Cüzdan uygulaması seçerken, aradığınızı düşünün ve potansiyel cüzdanları dikkatlice araştırın.

En iyi Bitcoin Cüzdan Uygulamaları

Bitcoin ve herhangi bir kripto paraların cüzdan uygulamaları sürekli geliştirilmekte ve mobil dünyaya yayılmaktadır. Bu konuda, pano genelinde kripto para kullanıcıları için popüler hale gelen uygulamalar sunuyoruz.

Bitcoin Wallet

“Bitcoinlerinizi daima yanınızda, cebinizde tutun!”

Bitcoin Wallet 2011 yılında ilk mobil Bitcoin cüzdan uygulaması olarak piyasaya sürüldü. Uzun ömür ve yaş nedeniyle, 1 milyondan fazla kullanıcı indirme ile popüler bir cüzdan oldu ve insanlar çok yüksek indirmeye sahip olmasından dolayı en güvenilir mobil cüzdan olarak onu görmeye başladılar. Kripto para cüzdanları arasında adından en fazla söz ettiren mobil cüzdan olarak tarihe geçse de insanlar kripto para cüzdanlarının alternatiflerinin sürekli olarak yerine geçmesi ile Bitcoin Wallet cüzdanını kullanmaktan bir an olsun vazgeçmediler. Bitcoin Wallet gerek hızlı, gerek ise sunduğu sade panel tasarımı ile adından söz ettirebilecek kadar güçlü bir cüzdan olarak bilinmektedir.

Çok fazla indirme ve bugüne kadar adının hiç skandallara karışmamış olması Bitcoin Wallet için en güvenilir Bitcoin cüzdanlarından birisi olduğunu doğrular.. Basit bir cüzdan uygulamasıdır ve uygulamayı koruyan, güvenli ve kullanımı kolay tutan bir ekibe sahiptir. Bitcoin Wallet, mobil Bitcoin kullanımına girmek isteyen yeni kripto para kullanıcıları için iyi bir seçimdir.

 

Android ve iOS için hiçbir ücret alınmaksızın sunulmaktadır.

Coindirect

Coindirect Cüzdan uygulaması özellikleri ile zengin ve parmaklarınızın ucunda ve dolaşım halindeyken bile Coindirect deneyimini sunuyor. Coindirect cüzdan uygulamasında, kullanıcılar platformun sunduğu 43 kripto para birimine ücretsiz cüzdan ekleyebilirler. Uygulamada, kullanıcılar kendilerine çıkardıkları veya başka cüzdanlarda sakladıkları kripto para birimlerini de cüzdanlarına tek bir tuşa basarak gönderebilir ve kripto paralarını güvenilir bir şekilde saklayabilirler. Coindirect cüzdan uygulaması aynı zamanda kullanıcıların eşler arası pazarlar aracılığıyla kripto para birimleri satmalarına izin verir.

iOS ve Android için ücretsiz olarak sunulur.

 

Coinomi

Coinomi, sahip olduğu özellikli kripto para, para birimi ve sunulan dil seçeneği nedeniyle öne çıkan bir Bitcoin cüzdanı olmuştur. Coinomi, 100’ün üzerinde kripto para birimi ve 160 fiat para birimi için destek sunduğunu bir süre önce açıklamıştır ve kripto para cüzdanları arasında en fazla tercih edilenler arasında ilk sıralarda bulunmaktadır. Kripto para cüzdanları arasında adından en fazla söz ettiren kripto para cüzdanlarından birisi olma sebeplerinden bir tanesininde kripto para cüzdanının güvenilir olduğuna dair bugüne kadar hakkında herhangi bir hiçbir olumsuz açıklama olmayışı ve insanların kripto para cüzdanı uygulamasına güvenerek kullanması ve tüm kripto para cüzdanları arasında en güvenilir ve en fazla dil desteğine sahip mobil kripto para cüzdanlarından birisi olmasıdır. Tüm ERC-20 jetonları desteklenir ve 500’den fazla blok zinciri varlığına sahiptir. Bu cüzdan aynı zamanda 25 farklı dilde uygulama sunuyor ve kolaylıkla ve güvenli bir şekilde sizin tüm engelleri kaldırmanıza ve kripto para cüzdanı olarak en iyisini elde etmenize imkan sağlıyor.

 

İOS / Android

Electrum

Electrum, Bitcoin Wallet uygulamalarının bir başka erken örneğidir. 2011’deki erken zamanda üretilmesi nedeniyle bilinir ve güvenli ve hızlı bir cüzdan sunar. Arayüz biraz modası geçmiş olmasına rağmen, cüzdan hala güvenilir ve kullanımı kolay bir tek kripto para desteğine sahiptir ve sadece kripto para birimi Bitcoin’i desteklemektedir. İnsanların bu tür eski ve modası geçmiş olan kripto para cüzdanlarını kullanmasının en büyük sebeplerinden birisi o dönemden beri kullanıyor olması ve bugüne kadar hakkında herhangi bir olumsuz yorum olmaması nedeniyledir. İnsanlar kripto para birimlerini satın almaya çalıştıklarında ilk olarak dikkat ettikleri nasıl kripto para birimi borsasının en güvenilir borsa olup olmadığını araştırmak ve bununla ilgili bir çalışma yapmak ise kripto para cüzdanında da aynısı geçerlidir.

 

Android ve iOS için ücretsiz olarak sunuluyor.

Blockstream Gren Wallet

Blockstream Gren Wallet, kullanıcılara birleşik sıcak ve soğuk cüzdan yaklaşımı sağlayan donanım cüzdanları Trezor One ve Nano Ledger ile tam entegrasyon sağlar. Yeni kripto para kullanıcıları için çok fazla kullanıcı ile ilgili detaylı araması olmasından dolayı yeni kripto para kullanıcıları için en kolay cüzdan olmayabilir, ancak birden fazla özelliği olan deneyimli olan kullanıcılar için en iyisini yapan kripto para cüzdanları arasında en başarılısı olabilir. Ekip, uygulamayı çok aşamalı bir model ve iki yönlü kimlik doğrulama gibi çeşitli güvenlik özellikleriyle güvenli hale getirdi.

 

Android ve iOS için herhangi bir ücret alınmadan indirilebilir.

Mycelium

Mycelium, kullanıcının özel anahtarlar üzerindeki tüm denetime sahip olduğu merkezi olmayan depolama sunan bir uygulamadır. Bitcoin cüzdanına bağlanmak için süper düğümler kullanan ve Bitcoin blockchain’i indirmeyen bir uygulama sunan Mycelium hızlı bir şekilde çalışıyor ve kur ve çalıştır olarak çalışan uygulama açılır açılmaz hemen kripto para cüzdanı olarak kullanıma açık hale gelir. Kripto para cüzdanları arasında kullanımı en kolay olan kripto para cüzdan uygulamalarından sadece bir tanesindendir ve en güvenilir kripto para cüzdanı uygulamaları arasında bulunmaktadır. Mycelium, kullanıcıların Bitcoin ile birbirleriyle işlem yapmalarını sağlayan bir Yerel İşlemci özelliği de sunar.

 

İOS / Android


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
322
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
322
Şaşkın
Lol Lol
40
Lol
Harika Harika
322
Harika
Korkunç Korkunç
282
Korkunç
Ali Gülle
Hayatımın büyük bir kısmını geçirdiğim İstanbul'dan hemen sonra Avrupa'ya taşınmam ile kripto para sahibi olmam aynı zamana denk geliyor. Avrupa'da kripto paraların daha fazla insana ulaşması ve daha fazla insanın bilgi sahibi olması için buradayım.
error: Kopyalama Engellendi!