Bitcoin RehberiCoin Rehberi

En Kolay Bitcoin Kazanma Yolları

İnsanlar, günümüzde de popülerliğinden en ufak bir kayıp vermeyen Bitcoin’i farklı yöntemler ile kazanmanın yollarını aramaya devam ediyorlar. Son dönemde yaşadığı fiyat artışı ile yeniden piyasanın en çekici para birimi haline gelen Bitcoin’in, nasıl kolay yollarla kazanılabileceğini anlatmaya çalıştık…

Bitcoin Nedir?

Bitcoin, kriptografi yöntemiyle çok güçlü bir şekilde şifrelenerek oluşturulan dijital bir para birimidir. Çalışma sistemi ile geleneksel para birimlerine göre fark yaratmayı başaran Bitcoin, aynı zamanda Blockchain teknolojisine sahiptir ve bir merkez tarafından yönetilmez.

Kurucusu, takma isim olduğu bilinen ve bir kişi mi yoksa bir grup mu olduğu bilinmeyen Satoshi Nakamoto’dur. Bitcoin’i geleneksel para birimlerinden ayıran bir diğer özelliği ise sınırlı sayıda üretilecek olmasıdır. Toplamda 21 milyon arzı bulunan Bitcoin’in, günümüzde 18,5 milyon arzı üretilmiş durumdadır.

En Kolay Bitcoin Kazanma Yolları

Bedava Bitcoin Kazanma Yolları

Kullanım alanının günden güne yaygınlaştıran Bitcoin, aynı zamanda farklı yollar ile de elde edilebilir hale gelmiş durumda. Birçok kişi tarafından da Bitcoin’in hangi yollar ile kazanılabileceği büyük merak konusu oluyor.

Bitcoin’i elde etmenin birden fazla yolu bulunuyor. Bunların en başında madencilik geliyor. Havuzlara katılarak madencilik yapılabildiği gibi bireysel olarak donanım yoluyla da madencilik yapılarak Bitcoin üretilebiliyor ve kazılan bloklara göre ödüller toplanabiliyor.

Bunun yanı sıra çeşitli web sayfaları tarafından da bazı koşullar karşılığında Bitcoin dağıtıldığını görüyoruz. Bu koşullara örnek olarak ise anket doldurmak, oyun oynamak, bir siteyi ziyaret etmek veya reklamlara tıklamak gösterilebilir.

Bitcoin ile Para Nasıl Kazanılır?

Son zamanların en popüler sorularından birisi de ‘Bitcoin ile Para Nasıl Kazanılır?’ olarak karşımıza çıkıyor. Bitcoin ile para kazanmak, aslında sanıldığından daha kolaydır. Yatırım yapmak istemeden Bitcoin elde etme amacında olanlar, Bitcoin veren siteler veya oyunlar üzerinden çeşitli görevler karşılığında Bitcoin elde ediyorlar.

Ayrıca, Bitcoin madenciliği yaparak da kazanç sağlanabiliyor. Bireysel olarak yapılabileceği gibi havuzlara katılım göstererek de yapılabilen Bitcoin madenciliği, son zamanlarda ise ödül yarılanması ve kullanıcı fazlalığı gibi nedenlerden dolayı popülerliğini kaybetmiş durumda.

Bunun yanı sıra yatırım yaparak da Bitcoin elde edilebiliyor. Kripto para borsalarına giriş yaparak, uygun alım satım emirleri belirleyerek ve piyasayı aktif olarak takip ederek, Bitcoin kazancı sağlanabilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Yatırımcıları Kararsız Kaldıkları Zaman Ne Yapmalı?

Bitcoin Kazanma Siteleri 2020

Bitcoin’in kolay yoldan elde edilebileceği siteler, 2020 senesinde de birçok kişi tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Türlü görevlerin yapılmasının karşılığı olarak Bitcoin veren bu sitelerin en meşhur olanlarından birisi Cointply olarak karşımıza çıkıyor. Üye olma zorunluluğu bulunmayan Cointply sistemine, cüzdan hesabınızı tanıttıktan sonra video izleme, oyun oynama, reklam tıklama gibi görevler yaparak Bitcoin elde edebiliyorsunuz.

Bu alandaki en büyük sitelerden birisi de BonusBitcoin.co’dur. Rakipleri ile kıyaslandığında ödülleri çok daha kısa bir sürede veren BonusBitcoin.co, her gün giriş yapan kullanıcılarına da yüzde 5’lik bir bonus veriyor.

Bir diğer site Moonbit.co.in ise 5 dakikalık aralıklar ile muslukları açıyor ve bu da onu rakiplerinden ayırıyor. Yaratmış olduğu bu fark nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen Moonbit.co.in, düzenli ziyaretçilerine de çeşitli ödüller veriyor.

Son olarak ise Daily Free Bits’i, en önemli Bitcoin kazanma siteleri arasında gösterebiliriz. Muslukların saat başı açıldığı Daily Free Bits sistemine de sadece cüzdan hesabınızı bağlayarak Bitcoin kazancı sağlayabiliyorsunuz.

En Kolay Bitcoin Kazanma Yolları

Bitcoin Kazandıran Oyunlar 2020

Bitcoin’in kullanım alanı genişledikçe, elde edilebileceği yolların da bir hayli arttığını görüyoruz. Kullanıcıların hem güzel zaman geçirip hem de Bitcoin elde etmesini sağlayan oyunlar ise 2020 senesinde de büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Bu oyunların en meşhur olanlarından biri ise Whimscial War olarak karşımıza çıkıyor. Japon bir teknoloji firması olan GMO’nun geliştirdiği Whimscial War, dönemlik olarak çıkardığı görevlerin ve güncel sıralamaların karşılığında, kullanıcılarına Bitcoin cinsinden ödüller dağıtıyor. Android ve iOS uyumu bulunan Whimscial War, günümüzün en çok tercih edilen Bitcoin kazanma oyunu olarak biliniyor.

Bir diğer ünlü Bitcoin kazandırma oyununun ise ‘Montecrypto: The Bitcoin Enigma’ olduğunu söyleyebiliriz. Dünyanın en büyük oyun platformlarından olan Steam’in yayınladığı oyun, birtakım şifrelerin çözümü karşılığında 1 Bitcoin kazanma fırsatı veriyor.

Yatırımsız Bitcoin Kazanma Yolları

Son zamanların en popüler konularından birisi de yatırım yapmadan Bitcoin elde etmedir. Birçok kişi tarafından merak gören bu konu, aslında göründüğü kadar zor değildir. Bu amaç ile hizmet veren Faucet sitelerinden yararlanılabilir. Çeşitli görevleri yerine getirmek, arkadaşları davet etmek veya oyun oynamak gibi oldukça basit işlemler karşılığında Bitcoin kazanılabiliyor.

Bitcoin Kazanma Programı

Bitcoin’in kazanılabileceği yöntemler arasında en çok ilgiyi görenlerden birisi de programlardır. Günümüzde birçok kişi gününün önemli kısmını bilgisayarları başında geçiriyor. Bu da Bitcoin elde etmek isteyenlerin, bilgisayarlarına yükleyebilecekleri programlara yönelmelerini sağlıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin fiyatı ne kadar olacak?

Bitcoin kazanma programları arasında en öne çıkanın ise CryptoTab Browser olduğunu görüyoruz. İşlevselliği nedeniyle çokça tercih edilen CryptoTab Browser, birçok kişinin bilgisayarlarında kullandığı Google Chrome gibi bir tarayıcıdır. Ayrı bir program gibi kullanılabilen CryptoTab Browser, aynı zamanda Google Chrome tarayıcısına eklenti olarak da yüklenebiliyor ve hem aktif olarak hem de arka planda çalışarak Bitcoin kazanmanızı sağlıyor.

Bitcoin kazanılabilecek diğer programları ise Nicehash, Computta ve Minergate olarak söyleyebiliriz. Her üç program da Bitcoin’in bilgisayar ile yapılabilen madenciliğini gerçekleştiriyor. Optimizasyon gücü oldukça yüksek olan bu programlar hem CPU hem de GPU kapasitelerini test ederek, en verimli madenciliği gerçekleştirmenizi sağlarlar.

Bedava Kripto Para Veren Siteler 2020

Kripto para sektörü yaygınlaşmaya devam ettikçe, bedava kripto para veren siteler de kullanıcıların ilgisin görmeyi sürdürüyor. 2020 senesinde de bu sitelerin büyük ilgi ile karşılandığını görüyoruz.

Bedava kripto para kazanılabilecek sitelerin en önemlilerinden birisinin Earn.com olduğunu görüyoruz. Earn.com’da, Twitter hesabını takip etmek ya da Telegram grubuna katılım göstermek gibi kolay bir şekilde yapılabilen görevlerin yanı sıra anket doldurmak, video izlemek gibi yöntemlerle de kripto para kazanılabiliyor.

Bir diğer kripto para veren site ise Freebitco.in olarak karşımıza çıkıyor. Sahip olunan Bitcoin’lerin oyun oynayarak katlanabileceği Freebitco.in, aynı zamanda bu Bitcoin’leri bilete çevirerek, ödül kazanılabilecek çekilişlere katılma fırsatı da veriyor.

Bunların yanı sıra Freedigitalmoney, CoinWorker, FaucetBTC gibi siteler üzerinden de anket doldurma, video izleme, oyun oynama, reklamlara tıklama gibi yollar ile kolaylıkla kripto para elde edebilirsiniz.

En Kolay Bitcoin Kazanma Yolları

İnternetten Bitcoin Nasıl Kazanılır?

Birçok kişi, gün içerisindeki vaktinin büyük kısmını internet üzerinde geçiriyor. Hem eğlence hem de iş maksatlı olarak geçirilen bu zamanlarda, Bitcoin kazancı sağlamak isteyen kişiler de bulunuyor.

İnternet üzerinden Bitcoin kazanmak için hazırlanmış siteler, bunun için en uygun alternatiflerden birisi. Birçok site, sunduğu anketleri dolduranlara, belli siteleri ziyaret edenlere, reklamları tıklayanlara ve oyun oynayanlara, Bitcoin cinsinden ödüller dağıtıyor.

İnternetten Bitcoin kazanılabilecek bir diğer yol ise CryptoTab Browser olarak biliniyor. Tarayıcı olarak kullanılan CryptoTab, normal şekilde internet kullanmaya devam ederken, geri planda Bitcoin kazandırıyor.

Bitcoin Kazanmanın 10 Farklı Yolu

Farklı yollarla Bitcoin kazanma arayışında olan insanların sayısının oldukça arttığını görüyoruz. Günden güne yaygınlaşan ve son zamanlarda değer kazanan Bitcoin, birçok farklı yoldan kazanılabiliyor.

  1. Bunların başında da AirDrop’lar geliyor. AirDrop yönteminde, belirli dönemlerde sunulan görevleri tamamlayabiliyor ve bu görevlerin karşılığı olan Bitcoin kazanabiliyorsunuz.
  2. Bir diğer Bitcoin kazanma yolunun ise dilimizde ‘musluk’ anlamına gelen Faucet sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Bu sistemde, bazı siteler üzerinden anket doldurarak, video izleyerek, oyun oynayarak veya reklamları görüntüleyerek Bitcoin elde edebiliyorsunuz.
  3. Bitcoin kazanmanın yollarından birisi de StormGain borsasıdır. Komisyon oranları önemli derecede düşük olan borsa, aynı zamanda kaldıraç oranlarında da kullanıcılarına avantaj sağlıyor. Borsa üzerinden bulut madenciliği yapılabiliyor ve kullanıcılar, madencilik cihazlarının masraflı yapısından kurtulabiliyor.
  4. Faizler yoluyla da Bitcoin kazanılabiliyor. Özellikle en büyük borsalardan olan Binance ve OKEx borsalarının çıkardığı Savings hizmetleri, bu yöntemin en önemli uygulayıcıları olarak görülüyor. Sahip olunan Bitcoin’ler, güvenilen kurumlara teslim edilerek, yıllık bir faiz kazancı sağlanabiliyor.
  5. Son dönemin en meşhur Bitcoin kazanma yollarından birisi de diğer insanlara yardım etme olarak bizleri karşılıyor. Bu alanda hizmet verdiği bilinen Bitfortip platformu üzerinden, diğer kullanıcıların sorularını yanıtlayarak Bitcoin kazanılabiliyor.
  6. Sıradaki yöntem ise daha çok bir kenarda Bitcoin’i bulunan, ancak bunları unuttuğu için kazanç sağlayamayanlar için daha uygun. Eşler arası ödünç verme platformları üzerinden, güvenilir kişilere Bitcoin ödünç verebiliyor ve her iki tarafın da kazanç sağlayacağı bir uygulamada bulunabiliyorsunuz. Kredi verme olarak da bilinen bu yöntem için kullanılabilecek platformlar ise Bitbond, BTCPOP, KIVA olarak sıralayabiliriz.
  7. Günümüzde birçok kişinin alışverişlerini online olarak yapması da dikkatlerden kaçmamış durumda. Çevrimiçi olarak yapılan bu alışverişler karşılığında Bitcoin kazandıran platformlar bulunuyor. Anlaşmalı olan şirketlerden yapılan alışverişlerden puanlar kazanılabiliyor ve bu puanlar Bitcoin haline getirilerek cüzdan hesaplarına aktarılabiliyor.
  8. Kripto para alanında hizmet veren şirketler de Bitcoin kazandırıyor. Bu şirketler, kendilerine çevrimiçi satış ortağı olan kullanıcılarına, bazı uygulamaları gerçekleştirmeleri karşılığında Bitcoin karşılığında ödül dağıtıyor.
  9. En popüler Bitcoin kazanma yollarından birisi de anketlere katılmaktır. Araştırma şirketleri tarafından yöneltilen soruların yanıtlanması karşılığında Bitcoin kazanılabiliyor ve elde edilen bu Bitcoin’ler, en az çekilebilecek miktara ulaşıldıktan sonra cüzdan hesaplarına aktarılabiliyor.
  10. Bitcoin kazanılabilecek son yolun ise sistem adına çalışmak olduğunu söyleyebiliriz. Meslek ayrımı yapmadan herkesin katılım gösterebileceği platformlar üzerinden, verilen hizmetin karşılığı olarak Bitcoin cinsinden ödüller veriliyor.
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  İsviçreli medya şirketinden Bitcoin hamlesi

“Bitcoin Bot Nedir? Nasıl Kullanılır?” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-bot-nedir-nasil-kullanilir/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu