Anasayfa Altcoin En Sevilen Coin Belli Oldu: 26 Milyon Dolarlık Giriş Kaydetti!

En Sevilen Coin Belli Oldu: 26 Milyon Dolarlık Giriş Kaydetti!

Altcoin

2023 yılının başından şu ana kadar kaydedilen 26 milyon dolarlık giriş ile en sevilen kripto para birimi belli oldu.

En Sevilen Coin Belli Oldu: 26 Milyon Dolarlık Giriş Kaydetti!

Kripto para piyasası, son zamanlarda çıkışlarla karakterize oldu. Fakat bir altcoin için durum farklı. Solana, art arda dokuz hafta boyunca giriş kaydetti ve son hafta 0,7 milyon dolar ekledi. Yılbaşından bugüne kadar ise bu rakam daha da yüksek. CoinShares'in son haftalık raporunda şunlar kaydedildi:

Yılbaşından bugüne kadar kaydedilen 26 milyon dolarlık giriş, Solana'nın şu anda yatırımcılar arasında en çok sevilen altcoin olduğunu gösteriyor.

Diğer Altcoinler Çıkış Kaydediyor

Solana'yı bir kenara bırakırsak, diğer altcoinlerin çoğunda çıkışlar kaydedildi. Kurumlar, Polygon ve Ethereum'u sırasıyla 8,6 milyon dolar ve 3,2 milyon dolar değerinde olmak üzere elden çıkarırken, "çoklu varlık" sepetlerinde ve "diğer" sepetlerde toplam 9,2 milyon dolar değerinde çıkış kaydedildi.

Son 7 haftada yaşanan olumsuz hava nedeniyle çıkışların toplamı, 342 milyon dolara ulaştı. Bununla birlikte, yılbaşından bugüne kadar farklı bir tablo çizdi. CoinShares raporu, şu bilgileri ortaya çıkardı:

Yılbaşından bugüne kadar dijital varlık yatırım ürünleri, toplam 165 milyon dolarlık net giriş pozisyonunda kalmaya devam ediyor. Yıl, şu ana kadar büyük miktarda yatırımcı akışıyla kuşatılmış durumda. Bu, büyük ölçüde dijital varlıklara ilişkin düzenlemeye ilişkin umut ve endişelerden kaynaklanıyor.

Aslında, Bitcoin ile ilgili düşüş eğiliminin kısa vadede buharlaştığı görüldü. Kurumlar, geçtiğimiz hafta 3,8 milyon dolar değerinde Bitcoin satın aldı. Buna paralel olarak, 3,3 milyon dolar değerinde kısa vadeli BTC ürünü sattılar.

Solana fiyatı, kısa bir süre önce 20,07 dolarlık destek seviyesini kaybetti. Bu da fiyatın, 17,22 dolara düşmesinin önünü açtı. SOL fiyatı, yazının hazırlandığı sırada 19,33 dolardan işlem görüyor. Haftalık bazda SOL fiyatı, şimdiden yüzde 6 düşüş gösterdi.

En Sevilen Coin Belli Oldu: 26 Milyon Dolarlık Giriş Kaydetti!

Sonuç olarak varlığın Sharpe Oranı, son zamanlarda negatif bölgede seyrediyor. Yazının hazırlandığı sırada bu oran, -2,79'luk bir değer göstererek yatırımcıların SOL portföyünün şu anda yetersiz performans gösterdiğini ortaya koydu. Dolayısıyla kurumların bu aşamada varlığı istiflemesi, muhtemelen bir mahkûmiyet işareti ve orta vadede nihai bir toparlanmanın göstergesi.

En Sevilen Coin Belli Oldu: 26 Milyon Dolarlık Giriş Kaydetti! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar