Encrypto isimli Bitcoin saati satışa sunuluyor

1 Dakikada Okunabilir


Encrypto isimli yeni saat üretildi.

Lüks saat, “dünyanın ilk işlevsel Bitcoin saati” olarak sınırlı sayıda çok özel olarak prestijli İsviçreli saat markalarından birisi olan Frank Muller’in üretimidir.

Kripto alım satım platformu Regal Assets’ı kapsayan bir proje olarak başlatılan göz alıcı saat, halka açık bir cüzdan, mühürlü bir USB bellek çubuğu ve Bitcoin ile ilgili işlem yapmak için bileğinizde size hazır bir ürün olarak sunulacak. Bitcoin genesis blok adresinin QR kodunu bile destekleyen göz alıcı Encrypto’nun tüm dünyada sadece sınırlı sayıda insanın kolunda olabilecek bir saat olacağı, güvenlik gerekçesi ile normal insanların bu saate maddi olarak sahip olabilseler bile sokakta takılıp gezilmesinin büyük bir risk yaratabilecek olduğu bilinmekte.

10 bin dolar ila 60.000 dolar arasında fiyata sahip olacak Encrypto saati sadece zengin kripto para birimi yatırımcılarının kollarında olacak. İnsanların bir bölümünün sadece internetten görebileceği bu saat hakkında kripto para sahiplerine özel üretilecek olan Encrypto modelinin ne kadar sayıda üretilecek olduğu hakkında herhangi bir bilgi yok.

Farklı lüks İsviçreli saat markası olan A Favre & Fils ise kendi kripto para saatini üretecek olduğunu ve bu ve diğer modellere göre daha iyi özellikler vaat edecek olduklarını fiyatın ise 100 bin doların üzerinde olacağını açıkladı. Kripto para saatlerinin giderek daha fazla değerlenecek olduğun artık kesinleşti.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
121
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
121
Şaşkın
Lol Lol
242
Lol
Harika Harika
122
Harika
Korkunç Korkunç
81
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!