Coin Rehberi

Enjin Coin (ENJ) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Enjin Coin (ENJ), Enjin Network’ün yerel para birimidir. Enjin Network katılımcıları web siteleri ve klanlar oluşturabilir, sohbet edebilir ve sanal eşya mağazaları kurabilir.

Enjin, oyun geliştiricilerinin Ethereum blok zincirindeki oyun içi öğeleri tokenleştirmesine olanak tanır. Platformu kullanılarak yayınlanan dijital varlıkları desteklemek için bir ERC-20 tokeni olan Enjin Coin’i (ENJ) kullanır. Enjin Coin (ENJ) öğelerin gerçek dünya değeriyle satın alınmasını ve satılmasını sağlar.

Ayrıca, Enjin Coin (ENJ) NFT’ler gibi blok zinciri varlıklarının değerini desteklemek için kullanılan dijital bir değer deposudur. Enjin platformunda çıkarılan her bir varlık, NFT’ler içinde kilitlenen ve dolaşımdan kaldırılan bir miktar Enjin Coin’i (ENJ) içerir. Genel olarak Enjin blok zinciri ekosistemi, herkesin blok zinciri ile geliştirme yapmasını, ticarete katılmasını, para kazanmasını ve pazarlamasını kolaylaştıran yazılım ürünleri sunuyor.

İlgili İçerik: Enjin Coin (ENJ) Nedir, Nasıl Alınır?

Enjin Coin (ENJ) Hangi Ülkenin?

enjin

Enjin Coin (ENJ) ve Enjin Network kurucuları halka açıktır. Bu kişiler hiçbir ülkeye ve hükumete bağlı olmadan Enjin Coin’i (ENJ) çıkarmışlardır. Bu yüzden Enjin Coin’in (ENJ) dünya genelinde herhangi bir ülkeye bağlı olmadığını söylemek doğru olacaktır. Enjin Coin (ENJ) herkes tarafından satın alınabilir ve kullanılabilir.

İlgili İçerik: Enjin Coin (ENJ) Yorum ve Tahminleri 2021

Enjin Coin (ENJ) Sahibi Kim?

Enjin platformu 2009 yılında Maxim Blagov ve Witek Radomski tarafından bir oyun topluluğu olarak kuruldu. Maxim Blagov şu anda hala platformun CEO’su ve Witek Radomski ise ürünlerinin teknik gelişiminden sorumlu teknik direktör olarak görev yapıyor. Blagov kendisini yaratıcı yönlü, pazarlama, yazılım, proje yönetimi ve tasarım konularında deneyimli biri olarak tanımlıyor.

İlgili İçerik: Enjin Coin (ENJ) Hangi Borsalarda Var?

Enjin platformuna blok zincir getirme fikri ilk olarak Radomski tarafından 2012’de Bitcoin (BTC) ile ilgilenmeye başladıktan sonra önerildi ve sonunda şirket bir ödeme seçeneği olarak blok zinciri kabul etti. Ethereum ve akıllı sözleşmeler hakkında bilgi edindikten sonra Enjin, kendi blok zincir entegre yazılımını oluşturmak istediğine karar verdi.

Witek Radomski ayrıca Haziran 2018’de tanıtılan, Haziran 2019’da yayınlanan hem değiştirilebilir hem de değiştirilemez tokenlerin basımı için kullanılan, Ethereum tarafından verilen tokenler için yeni bir standart olan ERC-1155 token standardının da yazarıdır.

enj

Enjin Coin (ENJ) Ne Zaman Çıktı?

Enjin Coin (ENJ) ilk olarak Temmuz 2017’de duyuruldu ve Haziran 2018’de Ethereum ana ağında piyasaya sürüldü. 2017’de bir ICO’nun ardından Enjin Coin (ENJ), herkesin blok zinciri varlıklarını kolayca çıkarmasını, yönetmesini, ticaretini yapmasını, dağıtmasını ve entegre etmesini sağlayan bir yazılım ürünleri paketi oluşturarak kendisini lider bir blok zinciri ekosistem geliştiricisi olarak kurdu.

Aslında Enjin şirketi 2009 yılında kurulmuştur. Şirket, ilk ürünü Enjin Network adlı oyun topluluğu platformu ile oyun endüstrisinde köklere sahiptir ve on yıl boyunca 20 milyon kullanıcıya ulaşmıştır.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün