Altcoin Haberleri

EOS %44 değer kaybederek resmen çakıldı! Düşüş devam edecek mi?

Altcoinlerde başlayan düşüş trendi EOS’unda kapısını çaldı. EOS fiyatı dün %44’ün üzerinde değer kaybederek 1.9881 dolar kadar düştü. Bu keskin düşüş altcoinin tarihine en büyük 1 günlük düşüş olarak geçti.

EOS’un %40’ın üzerinde değer kaybetmesi ile altcoinin piyasa değeri 2.1331 milyar dolara dolara geriledi. Bu piyasa değerlenmesi ile EOS en büyük 16. kripto para oldu. Ayrıca EOS’un bu piyasa değeri şu anda toplam kripto para piyasasının %0.35’ine denk gelmektedir.

Son 7 gün içinde EOS %17,87 düştü. Aynı zaman diliminde EOS 1,9881 dolarda ve 3.3294 dolar arasında işlem gördü. Ayrıca EOS’un 24 saatlik işlem hacmi 4.2494 milyar dolara çıktı. Bu hacim ile EOS toplam kripto para piyasa hacminin %1,99’unu oluşturdu. 29 Nisan 2018’de EOS tüm zamanların en yüksek seviyesi 22.98 dolara ulaşmıştı ve günümüzde EOS bu seviyeden %91.35 geridedir.

EOS
Koinbox EOS nedir rehberi için buraya tıklayabilirsiniz.

EOS’da düşüş devam edecek mi?

EOS fiyatı dün erken saatlerde 2.9181 dolara çıktıktan sonra keskin bir şekilde düşüşe geçti. Altcoinin bu seviyeden reddedilmesi ile fiyat resmen çakıldı. Bu düşüşte EOS günlük olarak en düşük 1.9881 dolardan işlem gördü. Ayrıca dünkü satışlarda EOS çoğu destek seviyesini kırdı.

EOS fiyatı ne kadar keskin bir şekilde düşse de altcoin kısa süre önce 2.31 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıktı ve şu anda 2.40 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Yine de kısa vadeli olarak boğalar fiyatı 2.4946 dolarlık ana direnç seviyesinin üzerine çıkaramadı.

EOS’un 2 dolarda destek bulması uzun vadeli olarak iyi bir haberdir. Son 24 saat içinde EOS 2.03 dolar ve 2.73 dolar arasında işlem görmüştür. Yukarı yönlü bir hareket zayıf görünse de aşağı yöndeki 2 dolarlık ana destek seviyesi ilerleyen günlerde gerçekleşecek herhangi bir düşüşte boğalar tarafından savunulabilir. Yine de bu seviyede ayılar baskı yapar ve yeni bir satış çılgınlığı başlatırlarsa altcoinin fiyatı tekrardan keskin bir şekilde düşebilir.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün