Kripto Para Haberleri

Eos Coin (EOS) Yorum ve Tahminleri 2021

Son dönemlerin popüler konusu olan merkezi uygulamalar alanında çalışan Eos Coin, en çok ilgi gören altcoinlerin başında geliyor. Sektörü yakından takip eden birçok kişi de Eos Coin hakkında uzmanların yapmış olduğu yorumları ve tahminleri büyük bir merak ile takip ediyor. Bu yazımızda Eos Coin hakkındaki yorum ve tahminlerin yanı sıra Eos hakkında detaylı bilgilere de yer verdik…

Eos Coin (EOS) Nedir?

Eos Coin, dApss olarak da bilinen merkezi olmayan uygulamaların oluşturulabilmesi adına geliştirilmiş olan bir Blockchain platformudur. İşlem ücretlerinin düşük olması başta olmak üzere, kullanıcılarına birçok avantaj sağlayan Eos Coin, güvenliğe ve hıza da verdiği önem ile tanınıyor.

Eos Coin (EOS) Güvenilir mi?

Eos Coin, güvenlik konusuna büyük önem veren bir kripto para birimi olarak tanınıyor. Ancak, yaptığı ICO’lardan elde ettiği gelirlerin Cayman Adaları merkezli bir şirket tarafından sahipleniliyor olması, güvenilirliği hakkında bazı soru işaretleri oluşturuyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Altcoin Fiyat Analizi ADA, EOS, ALGO: 16 Temmuz 2020

Eos Coin (EOS) Yorum

Eos Coin, gelişmiş teknolojisi sayesinde saniyeler içerisinde milyonlarca işlemin gerçekleştirilebilmesini sağlıyor. Herhangi bir masraf ödemeden ve oldukça kolay bir şekilde merkezi olmayan uygulamalar yaratılabilecek en iyi platform olarak gösteriliyor.

Eos Coin (EOS) Yorum ve Tahminleri 2020

Eos Coin (EOS) Fiyat Grafiği

Eos Coin’in 2 Temmuz 2017’de giriş yaptığı piyasalardaki fiyat grafiğinde, en yüksek değerine 2018’in Nisan ayının sonlarında 22,89 dolar ile ulaştığını görüyoruz. İlerleyen dönemlerde ise bu seviyelerde tutunmayı başaramayan Eos Coin’in, önce 10 doların altına daha sonra ise 2 dolar seviyelerine doğru düşüşe geçtiğini görüyoruz. Eos Coin şu sıralarda da 2,58 dolarlık değeri ile piyasalarda yer almaya devam ediyor.

Analistlerden Eos Coin (EOS) Yorumları

Eos Coin’in 2019 senesi içerisinde yaşadığı düşüşün ardından Coinnounce analistleri, 2020 senesinde fiyatının 1 dolara yükselmesini beklediklerini açıklamışlardı. Bu beklentilerinde başarıya ulaşan Coinnounce analistleri, Eos Coin’in geleceği hakkında da tahminlerde bulundular. Analistler, 2025 senesinde Eos’un 40 ila 50 dolar seviyelerin ulaşmasını beklediklerini söylerken, 2030 senesinde ise fiyatını 80 ila 100 dolara çıkarmasını beklediklerini belirttiler.

Eos Coin (EOS) Yükselir mi?

Eos Coin’in toplam arzının miktarı, oldukça fazla olmasıyla dikkat çekiyor. Bu da gördüğü talebin henüz fiyat artışı göstermesinde etkin rol oynamamasına neden oluyor. Zaman içerisinde dolaşımdaki arzının azalmasına bağlı olarak fiyatı yükselebilecek olan Eos Coin, aynı zamanda Google Cloud gibi güçlü bir destekçiye sahip olması nedeniyle izlenmesi gereken altcoinler arasında gösteriliyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Araştırmalara Göre Günlük Ticaret Kaybettiriyor

Eos Coin (EOS) Fiyatı

Eos Coin fiyatı şu sıralarda 2,63 USD olarak karşımıza çıkıyor. Yüzde 0,39’luk bir artışta bulunan Eos Coin’in Türk Lirası karşısındaki değerinin ise 20,90 TL olduğunu görüyoruz.

Son Dakika Eos Coin (EOS) Haberleri

Eos Coin ile ilgili son dakika haberlerini sizler için derledik:

Google Cloud Eos Ağına Katılıyor

Eos Coin’in sahibi Black.one şirketi, yayınladığı basın açıklaması ile müjdeyi verdi. Black.one açıklamasında, Google Cloud’un kendi ağlarında blok üreticisi olma amacıyla başvuruda bulunduğunu açıkladı.

Kısa bir süre içerisinde yapılan başvurunun resmiyet kazanacağını duyuran Black.one, bulut teknolojisi alanının en büyüğü Google Cloud’un katılımcıları arasında yer almasından büyük onur duyduklarını belirtti. Bu durum Eos Coin’in fiyatına da doğrudan etki yaptı. Son 24 saat içerisinde yüzde 15’in üzerinde değer artışı yaşayan Eos Coin, böylelikle yatırımcısının da yüzünü, uzun bir aradan sonra güldürmeyi başardı.

Eos Coin (EOS) Yorum ve Tahminleri 2020

Eos Coin (EOS) Özellikleri

Eos Coin’in başlıca özelliklerini ele aldığımızda, bunların en öne çıkanının merkezi olmayan uygulamalar oluşturulabilmesi olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda bu uygulamaları geliştirecek olan kişilere de birçok kolaylık sağlar. Ayrıca Eos Coin’in en öne çıkan özelliklerinden birisi de yapılan işlemlerin veya verilen hizmetlerin tamamen ücretsiz bir şekilde yapılabilmesidir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  SEC, 2019’da 4.3 Milyar Dolar Topladı

Eos Coin (EOS) Hakkında Yorumlar

Bazı kullanıcıların Eos Coin hakkında yaptığı yorumları şu şekilde sıraladık:

  • Yeni gelen güncellemeden sonra, ağın ne kadar hızlandığı ve geliştiği anında fark ediliyor. Google tarafından destek görmeye başlaması da geleceği hakkında umutlanmamı sağladı.
  • Hakkında birçok olumlu tahmin bulunurken, neredeyse tüm altcoinler yükselişe geçti ancak Eos halen yerinde sayıyor. Bir türlü kendisinden beklenen patlamayı gerçekleştirememiş olması, acaba işlemleri botlar mı yapıyor sorusunu da düşündürmüyor değil.

Eos Coin (EOS) İnceleme

Eos Coin temel olarak birçok teknolojinin öne çıkan özelliklerini harmanlayarak yeni bir platform yaratmayı hedeflemiş durumda. Bunlara örnek olarak ise Bitcoin’in güvenlik özelliği ve Ethereum’un destek hizmetini gösterebiliriz. Hem geliştiricilere hem de girişimcilere eşsiz bir deneyim sunma amacında olan Eos, çok kısa sürelerde milyonlarca işlem yapılabilmesine imkan tanıyor ve işlem ücretlerini ortadan kaldırıyor.

“Cosmos Coin (ATOM) Yorum ve Tahminleri 2021” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/cosmos-coin-atom-yorum-ve-tahminleri-2021/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu